Search found 2 matches

by qwerty
19:11 25. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: nemůžu se připojit
Replies: 18
Views: 11434

Re: nemůžu se připojit

ten chat mi nějak padá... no zkusila jsem to přes to nwmain a napíše to jen "byl jsi zaveden"
by qwerty
18:56 25. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: nemůžu se připojit
Replies: 18
Views: 11434

nemůžu se připojit

mám problém s připojením, na thalii jsem ještě nehrála, založila jsem si postavu, zaregistrovala jsem se, stáhla všechny věci co jsou na stránkách, ale když dám "hrát" okno NWN spadne... nevím si s tím rady, zkoušela jsem několikrát dávat znova haky, cd key a všecko možný.... nevíte někdo co bych ...