Search found 2 matches
- 19:11 25. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: nemůžu se připojit
- Replies: 18
- Views: 11434
Re: nemůžu se připojit
ten chat mi nějak padá... no zkusila jsem to přes to nwmain a napíše to jen "byl jsi zaveden"
- 18:56 25. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: nemůžu se připojit
- Replies: 18
- Views: 11434
nemůžu se připojit
mám problém s připojením, na thalii jsem ještě nehrála, založila jsem si postavu, zaregistrovala jsem se, stáhla všechny věci co jsou na stránkách, ale když dám "hrát" okno NWN spadne... nevím si s tím rady, zkoušela jsem několikrát dávat znova haky, cd key a všecko možný.... nevíte někdo co bych ...