Search found 3 matches

by genhiskhan
14:29 25. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: nevim
Replies: 17
Views: 7244

Re: nevim

A nemá niekto CD key na NWN:Platinum Edition?
by genhiskhan
17:27 24. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: nevim
Replies: 17
Views: 7244

Re: nevim

A kde stiahnem NWN?
by genhiskhan
16:17 24. Oct 2010
Forum: Koš
Topic: nevim
Replies: 17
Views: 7244

Re: nevim

Spustil som inštalačný súbor CEP21_Full_c, dal som áno a otázku inštalácie a pred inštaláciou mi vybehla hláška: One or more of your NWN registry entries are missing. Running nwn.exe, or nwupdate.exe will rebuild them for you.

Dal som OK, ale nič sa neinštalovalo. Čo mám robiť ďalej?