Search found 3 matches
Re: nevim
A nemá niekto CD key na NWN:Platinum Edition?
Re: nevim
A kde stiahnem NWN?
Re: nevim
Spustil som inštalačný súbor CEP21_Full_c, dal som áno a otázku inštalácie a pred inštaláciou mi vybehla hláška: One or more of your NWN registry entries are missing. Running nwn.exe, or nwupdate.exe will rebuild them for you.
Dal som OK, ale nič sa neinštalovalo. Čo mám robiť ďalej?
Dal som OK, ale nič sa neinštalovalo. Čo mám robiť ďalej?