Search found 463 matches

by Thuereg
22:53 13. Jan 2014
Forum: Vtípky
Topic: Poslední věty před smrtí
Replies: 92
Views: 67748

Re: Poslední věty před smrtí

poslední věta: Jdu kouknout do kuchyně, vyděl sem tam regál s chlastem....
by Thuereg
01:42 07. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: Vyhazov
Replies: 9
Views: 7050

Re: Vyhazov

Byl jsi zaveden!
Tak jsem si řikal, že třeba zas po drahné době ty nwn nainstaluju. Přestál jsem utrpení které provází snad každou mou instalaci této hry a následné instalování patche a haků a cepů a já nevim čeho všeho ještě, ale do hry se prostě nedostanu. Něco jsem tu našel. Změna jména, něco se ...
by Thuereg
19:45 10. Oct 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

xxxMajkyxxx wrote:Silnice pod Vysehradem
[img] *obrázek*
Tyhle obrysy tam nějakou tu dobu zpátky opravdu byli.. taky sem se tam docela nasmál... :D
by Thuereg
14:31 04. Oct 2012
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469854

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

To je skoro jak Theu a Elverin... alespoň co do velikosti... i když chlapík je skoro jak Theu... jen toho tetování má nějak víc hehe...
by Thuereg
15:20 29. Sep 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

by Thuereg
15:00 29. Sep 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571743

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Tak tedy dnešek zrušen.
by Thuereg
12:53 29. Sep 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571743

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Dneska nejdu nikam do hospody. Nemusíme pařit bang ne? nehledě na to že tam začíná bejt hnusně....
Tak je tu druhá varianta, mužeme jít ke mě.
by Thuereg
12:03 29. Sep 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571743

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Třeba v sedm sraz u cihelný brány?
by Thuereg
00:33 29. Sep 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571743

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Já neřikám jít chlastat na hradby do hospody, ale jít na vyšehrad. někde si sednout na trávník a v klidu popíst svoje.
by Thuereg
20:23 28. Sep 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571743

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Tak tuhle sobotu? něco popijem něco zahrajem? Pujdem chlastat na vyšehrad nebo sednem u mě doma?
Bearn a bahňák už učast potvrdili co další? nápady?
by Thuereg
21:19 10. Sep 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Cool, stejně jako Jack a kouzelná fazole :-D
http://www.youtube.com/watch?v=PPBFv8HJ_bo&feature=related http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BNTKDZI0Afw
Tohle prostě patří sem a už se na to sakra těšim:D Best verze Jeníčka a Mařenky.... :D

To mě poser.

jen doufám že to vážně ...
by Thuereg
02:01 10. Sep 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... NTKDZI0Afw
Tohle prostě patří sem a už se na to sakra těšim:D Best verze Jeníčka a Mařenky.... :D
by Thuereg
14:12 06. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Jo díky za hru.... Čekal sem trochu větší záhul při mučení, ale co... Ten prstíček vám vrátim... :D... teda vezmu si ho zpět. :D
by Thuereg
16:17 28. Aug 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... TUZwQ3cdVw

Sice pulhodinka, ale dokonalá :D:D:D
22:10 mě dostalo nejvíc... :D
by Thuereg
10:43 18. Aug 2012
Forum: Pokec
Topic: Fantasy obrazárna
Replies: 984
Views: 382027

Re: Fantasy obrazárna

Nevim kam s tim a sem se to asi aj hodí... tak se pochlubim:)