Tak tohle je přesný!Lord_Berserk wrote:KAT Gris ???
Search found 6 matches
- 18:38 04. Apr 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 470480
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
- 20:39 27. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Číslo označující intenzitu kouzla?
- Replies: 26
- Views: 15824
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Myslel sem tim, že se doba trvání kouzla ze svitku neodvíjí podle CL, kterej je v závorce.
- 17:19 27. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Číslo označující intenzitu kouzla?
- Replies: 26
- Views: 15824
Re: Číslo označující intenzitu kouzla?
Trvání kouzla třeba ze svitku se odvíjí podle levelu kouzla, kterej je napsanej asi v 2. řádku popisu toho svitku. Neodvíjí se podle caster levelu ne? 
Re: Vtípky
Hele a víš proč maj ženský tak malý chodidla? No aby mohly stát blíž ke dřezu.marii wrote:Víte na co mají chlapi nohy??? Aby netahali MOZEK po zemi !!!
Re: Vtípky
Ha! mam 31,8 - máte se co učit všichni... 
- 00:53 20. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: sendys alias frisco.cz
- Replies: 60
- Views: 19164
Re: sendys alias frisco.cz
Hej ne! Ty tečky tam jsou dobrý! Díky nim se v těch příspěvcích začínám aspoň trochu orientovat!Rejty wrote:Lol! To je fakt kamufláž, naházet tam spoustu teček a místy se pokusit o diakritiku, interpunkce opět chybí...sendys wrote:...