Search found 3 matches

by Evlol
20:04 09. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Zabití při logování
Replies: 9
Views: 4228

Re: Zabití při logování

Aha a jak často se ukládá stav serveru?
by Evlol
19:05 09. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Zabití při logování
Replies: 9
Views: 4228

Re: Zabití při logování

Jelikož jsem se zrovna těsně před odlogem vrátil z podsvětí po zabití skřetem, tak asi těžko.
by Evlol
21:58 08. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Zabití při logování
Replies: 9
Views: 4228

Zabití při logování

Při logování do hry mě něco se jménem Thalie 1.9 zabilo.

Image