Search found 2 matches

by Ogion
15:12 29. Jan 2011
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351913

Re: Portréty postav

Ogion
by Ogion
20:05 30. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Přehazování věcí
Replies: 39
Views: 17316

Re: Přehazování věcí

Jestli to chápu správně, tak z jednoho účtu za dvě různé postavy hráli dva různí hráči, a to současně, zřejmě na dvou různých PC s různou IP.
Je toto možné ?

To by me taky zajimalo ... da se hrat na dvou ruznejch kompech pod jednim uctem (pokud ma hrac napr. 2 postavy) ... nebo ho to nepusti do ...