Search found 2 matches
- 15:12 29. Jan 2011
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351913
Re: Portréty postav
Ogion
- 20:05 30. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Přehazování věcí
- Replies: 39
- Views: 17316
Re: Přehazování věcí
Jestli to chápu správně, tak z jednoho účtu za dvě různé postavy hráli dva různí hráči, a to současně, zřejmě na dvou různých PC s různou IP.
Je toto možné ?
To by me taky zajimalo ... da se hrat na dvou ruznejch kompech pod jednim uctem (pokud ma hrac napr. 2 postavy) ... nebo ho to nepusti do ...
Je toto možné ?
To by me taky zajimalo ... da se hrat na dvou ruznejch kompech pod jednim uctem (pokud ma hrac napr. 2 postavy) ... nebo ho to nepusti do ...