Mám podobný problém jsem negramota a už 3 hodiny instaluju s výsledkem Nepatné jméno hráče nebo heslo. Všechny moje účty mají stejné jméno i heslo. Login Salome007 ... uťuknutí a Caps Lock jsem kontrolovala.
Na Bioware mám Cd-key z obalu hry a na Thalii, ten co mi vyhodil ten převáděcí program ...
Search found 1 match
- 21:01 30. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chybné jméno nebo heslo
- Replies: 24
- Views: 12131