Aha. V tom pripade pokud nenabizi zadny byt, tak zadny neni volny.
uááá *chytí se za hlavu*
tak jsme opět u prvního příspěvku...proč teda říká že má 4 byty k pronájmu :wall:
nebylo by jednodušší kdyby řekl, že je má obsazené? pro nás blbější, by to bylo srozumitelnější...
je trošku složité ...
Search found 1 match
- 15:26 29. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: pronájem bytu
- Replies: 9
- Views: 5312