Search found 1 match

by Lorris
15:26 29. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: pronájem bytu
Replies: 9
Views: 5312

Re: pronájem bytu

Aha. V tom pripade pokud nenabizi zadny byt, tak zadny neni volny.


uááá *chytí se za hlavu*

tak jsme opět u prvního příspěvku...proč teda říká že má 4 byty k pronájmu :wall:
nebylo by jednodušší kdyby řekl, že je má obsazené? pro nás blbější, by to bylo srozumitelnější...
je trošku složité ...