Search found 24 matches

by Naldrard
23:46 25. Jun 2011
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 554149

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Náhodou na CSFD ma hodne filmu dobré hodnocení. :mrgreen:
by Naldrard
01:43 17. Jun 2011
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572686

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Co se tam čepuje za pivo?

A proč chcete začínat až tak ukrutně pozdě? :shock:
by Naldrard
18:51 16. Jun 2011
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 470904

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Thuereg wrote: A když to neuhodnete tak si to vymyslete, protože já to taky nevim :D
Mně to teda připomnělo jednu mojí postavu docela nedávno na návštěvě u kamarádky. :mrgreen:
by Naldrard
01:44 11. Jun 2011
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 704411

Re: Jakou hudbu posloucháte?

http://www.youtube.com/watch?v=2zwKjol1sHM

Kvalitní hudba a klip pro poklidné RP... tohle mě vždycky naladí na správnou náladu.
by Naldrard
15:51 02. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Masters of Rock 2011
Replies: 27
Views: 12554

Re: Masters of Rock 2011

Desmond wrote:Toi Toiky z MoRu jso opředeny přímo děsivými legandami :shock: :lol:
Jo, je to epická past na vůli... Proto tam běhají zloději a zneškodňují ty zlé pastičky dobře mířeným kopancem. :mrgreen:
by Naldrard
15:24 02. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Metalfest Plzen 2011
Replies: 17
Views: 8791

Re: Metalfest Plzen 2011

Sobik wrote:Kdyžtak kdyby mě někdo viděl - Malýho vlasatýho blonďáka s kovbojským kloboukem s nášivkama a páskama z festivalů - na hlaváku v Práglu v pátek kolem půl desátý, ozvěte se. :D
My si na tebe počkáme v Plzni, až půjdeš sám temnou uličkou. :mrgreen:
by Naldrard
15:23 02. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Masters of Rock 2011
Replies: 27
Views: 12554

Re: Masters of Rock 2011

Jestli najdu někoho s kym jet tak bych asi zajel:) posledně sem to nějak vynechal.

Tak můžeš hledat tady... můžeme equipnout pár piv a jít tam expit. Ale co sem slyšel, tak tam jsou potvory po velkých skupinkách. Bude to chtít plošné útoky. Snad do té doby nelevelím na feat "Převrhni TOI TOIku"
by Naldrard
00:04 02. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Metalfest Plzen 2011
Replies: 17
Views: 8791

Re: Metalfest Plzen 2011

Sobik wrote:Pojede někdo ze severu čech?
No... my jedeme z jediného města, které v ČR existuje. :twisted:
by Naldrard
16:17 01. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Masters of Rock 2011
Replies: 27
Views: 12554

Re: Masters of Rock 2011

kucik wrote: To svejm játrům hodně fandíš, když si dovolíš tohle říct :mrgreen:
Tak aspoň jedno nebo dvě piva zvládnu! :mrgreen:
by Naldrard
16:10 01. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Masters of Rock 2011
Replies: 27
Views: 12554

Re: Masters of Rock 2011

-RoF- wrote:Noo třeba poslechnout si hudbu?
K tomu se nemusím ožírat ne? :wink:
Počkej... abstinent na metalovém festivalu? Ty jsi nějaký divný člověk... nejsi ty slovák?
by Naldrard
15:55 01. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Masters of Rock 2011
Replies: 27
Views: 12554

Re: Masters of Rock 2011

-RoF- wrote:Cheche já jedu :roll: Ale nejsem mánička a ani nechlastám. Takže se vymykám z tvého popisu. :P
A co tam teda jedeš dělat? :D
by Naldrard
15:05 01. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Masters of Rock 2011
Replies: 27
Views: 12554

Masters of Rock 2011

Tak, děti. Již se blíží čas MoRové rány, nejdůležitějšího svátku roku. Do Plzně na víkend na Metalfest si umí zajet každá cvičená opička. Teprve na MoRu se ukáže, kdo má funkční játra a zvládne pořádnou akci.

Které notorické máničky tedy jedou? :evil:
by Naldrard
15:02 01. Jun 2011
Forum: Koš
Topic: Vetešník v Ivory
Replies: 66
Views: 19686

Re: Vetešník v Ivory

Najdi si mě. Já jsem kleptomancer level 99 :mrgreen:
by Naldrard
18:11 18. May 2011
Forum: Koš
Topic: Metalfest Plzen 2011
Replies: 17
Views: 8791

Re: Metalfest Plzen 2011

Jenom škoda, že letos je to hodně slabé. Loňský ročník byl daleko lepší. :)
by Naldrard
11:18 11. May 2011
Forum: Koš
Topic: CPU
Replies: 5
Views: 3198

Re: CPU

No, mně to taky vytěžuje jedno jádro vždycky na 100%... pokud máš jednojádrový procák, tak ho to vytíží, pokud ho nepodtaktuješ. Zajímavé je, že to to jádro vytěžuje na 100% ať dám jakékoliv detaily. A když ho podtaktuju na 10%, tak není poznat rozdíl v plynulosti hry, ale procák opravdu pracuje ...