Search found 24 matches
- 23:46 25. Jun 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 554149
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Náhodou na CSFD ma hodne filmu dobré hodnocení. 
- 01:43 17. Jun 2011
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572686
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Co se tam čepuje za pivo?
A proč chcete začínat až tak ukrutně pozdě?
A proč chcete začínat až tak ukrutně pozdě?
- 18:51 16. Jun 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 470904
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Mně to teda připomnělo jednu mojí postavu docela nedávno na návštěvě u kamarádky.Thuereg wrote: A když to neuhodnete tak si to vymyslete, protože já to taky nevim
- 01:44 11. Jun 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 704411
Re: Jakou hudbu posloucháte?
http://www.youtube.com/watch?v=2zwKjol1sHM
Kvalitní hudba a klip pro poklidné RP... tohle mě vždycky naladí na správnou náladu.
Kvalitní hudba a klip pro poklidné RP... tohle mě vždycky naladí na správnou náladu.
- 15:51 02. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Masters of Rock 2011
- Replies: 27
- Views: 12554
Re: Masters of Rock 2011
Jo, je to epická past na vůli... Proto tam běhají zloději a zneškodňují ty zlé pastičky dobře mířeným kopancem.Desmond wrote:Toi Toiky z MoRu jso opředeny přímo děsivými legandami![]()
- 15:24 02. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Metalfest Plzen 2011
- Replies: 17
- Views: 8791
Re: Metalfest Plzen 2011
My si na tebe počkáme v Plzni, až půjdeš sám temnou uličkou.Sobik wrote:Kdyžtak kdyby mě někdo viděl - Malýho vlasatýho blonďáka s kovbojským kloboukem s nášivkama a páskama z festivalů - na hlaváku v Práglu v pátek kolem půl desátý, ozvěte se.
- 15:23 02. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Masters of Rock 2011
- Replies: 27
- Views: 12554
Re: Masters of Rock 2011
Jestli najdu někoho s kym jet tak bych asi zajel:) posledně sem to nějak vynechal.
Tak můžeš hledat tady... můžeme equipnout pár piv a jít tam expit. Ale co sem slyšel, tak tam jsou potvory po velkých skupinkách. Bude to chtít plošné útoky. Snad do té doby nelevelím na feat "Převrhni TOI TOIku"
Tak můžeš hledat tady... můžeme equipnout pár piv a jít tam expit. Ale co sem slyšel, tak tam jsou potvory po velkých skupinkách. Bude to chtít plošné útoky. Snad do té doby nelevelím na feat "Převrhni TOI TOIku"
- 00:04 02. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Metalfest Plzen 2011
- Replies: 17
- Views: 8791
Re: Metalfest Plzen 2011
No... my jedeme z jediného města, které v ČR existuje.Sobik wrote:Pojede někdo ze severu čech?
- 16:17 01. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Masters of Rock 2011
- Replies: 27
- Views: 12554
Re: Masters of Rock 2011
Tak aspoň jedno nebo dvě piva zvládnu!kucik wrote: To svejm játrům hodně fandíš, když si dovolíš tohle říct
- 16:10 01. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Masters of Rock 2011
- Replies: 27
- Views: 12554
Re: Masters of Rock 2011
Počkej... abstinent na metalovém festivalu? Ty jsi nějaký divný člověk... nejsi ty slovák?-RoF- wrote:Noo třeba poslechnout si hudbu?
K tomu se nemusím ožírat ne?
- 15:55 01. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Masters of Rock 2011
- Replies: 27
- Views: 12554
Re: Masters of Rock 2011
A co tam teda jedeš dělat?-RoF- wrote:Cheche já jeduAle nejsem mánička a ani nechlastám. Takže se vymykám z tvého popisu.
- 15:05 01. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Masters of Rock 2011
- Replies: 27
- Views: 12554
Masters of Rock 2011
Tak, děti. Již se blíží čas MoRové rány, nejdůležitějšího svátku roku. Do Plzně na víkend na Metalfest si umí zajet každá cvičená opička. Teprve na MoRu se ukáže, kdo má funkční játra a zvládne pořádnou akci.
Které notorické máničky tedy jedou?
Které notorické máničky tedy jedou?
- 15:02 01. Jun 2011
- Forum: Koš
- Topic: Vetešník v Ivory
- Replies: 66
- Views: 19686
Re: Vetešník v Ivory
Najdi si mě. Já jsem kleptomancer level 99 
- 18:11 18. May 2011
- Forum: Koš
- Topic: Metalfest Plzen 2011
- Replies: 17
- Views: 8791
Re: Metalfest Plzen 2011
Jenom škoda, že letos je to hodně slabé. Loňský ročník byl daleko lepší. 
Re: CPU
No, mně to taky vytěžuje jedno jádro vždycky na 100%... pokud máš jednojádrový procák, tak ho to vytíží, pokud ho nepodtaktuješ. Zajímavé je, že to to jádro vytěžuje na 100% ať dám jakékoliv detaily. A když ho podtaktuju na 10%, tak není poznat rozdíl v plynulosti hry, ale procák opravdu pracuje ...