Tak cítím jako povinnost zde napsat, že dorazil a NWN rozchodilKaTo wrote: P.S.
Ať nejsem úplně OT, jednomu potencionálnímu novému hráči NWN jdu zkusit rozchodit Thalii tuhle středu.
A já pomalu poznávám nepoznané a učím se "chodit"
Tak cítím jako povinnost zde napsat, že dorazil a NWN rozchodilKaTo wrote: P.S.
Ať nejsem úplně OT, jednomu potencionálnímu novému hráči NWN jdu zkusit rozchodit Thalii tuhle středu.