Search found 32 matches

by John_Faker
22:42 25. Jan 2017
Forum: Koš
Topic: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Replies: 76
Views: 76974

Re: Nová postava

jsem prostě kůň // funguje , moc díky za pomoc :-)
by John_Faker
22:13 25. Jan 2017
Forum: Koš
Topic: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Replies: 76
Views: 76974

Re: Nová postava

Ahoj,
nevíte proč mi nejde načíst moje postava Azzadal Zurfa, účet tipek.pb xx level / při spuštění mi to napíše: "You have been booted"
Děkuji za případné prověření, JF
by John_Faker
23:33 13. Oct 2016
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Bojovník
Replies: 5
Views: 5124

Re: Bojovník

Jo jo... Diky ;-)
by John_Faker
23:22 13. Oct 2016
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Bojovník
Replies: 5
Views: 5124

Re: Bojovník

Paulus wrote:Vidím kde je chyba. Opravím to v pátek odpoledne nebo v sobotu. Každopádně věřím, že by to z tvé strany šlo napsat vhodnější formou.
mas pravdu..omlouvam se, nebylo to rozhodne mysleno tak jak ve finale vyznelo.. :wall: jdu si radeji lehnout :-)
by John_Faker
22:53 13. Oct 2016
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Bojovník
Replies: 5
Views: 5124

OPRAVENO - Bojovník

Vzal jsem si na 11 lvl bojovníka speciální novou dovednost - "bojová zkušenost", tato dovednost je nefunkční ?!? Proč jste jí tedy posouvali z 20 lvl na 10 lvl, když to nejede ... ? Nebo mohla být u textu alespoň poznámka, stále nefunkční, stejně jako zlodějské dovednosti apod. :-)

J_F
by John_Faker
14:03 22. Aug 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655567

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Ahoj,

nehrajete někdo ještě nějakou jinou fantasy MNORPG co by jste mi doporučili. Dostal jsem chuť se projít po nějakým pěkným, barevným světě..

Nejlépe f2p... Stáhnul jsem si teď Black Desert, než jsem zjistil, že je v EU placenej...uups :-)

Jinak samozřejmě Thalie je krásná dostatečně....ale i ...
by John_Faker
09:46 26. Jul 2016
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

Díky za rychlou reakci...

Včera jsem zkoušel a nefunguje.... Prosím, pokud si všimne nějaký DM, který bude mít v týdnu čas, budu rád za přehoz - místo falchionu vezmu obouručák, ten snad pojede o.k.

J_F
by John_Faker
20:33 24. Jul 2016
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere. :)

Ahoj,
po dlouhé době bych se rád opět zapojil do hry, ale mám pocit, že problém se ještě nepodařilo dořešit ...
by John_Faker
16:30 17. Aug 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

karolina wrote:Až bude chyba opravená, tak bude uvedeno že je opravená.
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, jestli se bude tento problém nějak řešit....díky za zprávu, JF
by John_Faker
21:46 16. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

kucik wrote:Sorry, já jsem se poslední dobou moc nedostal k PC.
Ahoj ahoj, chci se zepat, jaky stav veci.... mam si tedy udelat novou postavu, kde se provede re-level ? nebo se to bude jeste nejak testovat :-)

dekuji za zpravu JF
by John_Faker
20:58 09. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

kucik wrote:Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere. :)
Ahojky, chci se zeptat, zda není potřeba nějak pomoci screen něčeho, nebo něco vyzkoušet atd...díky JF.... :-)
by John_Faker
14:41 05. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

kucik wrote:Buď jde o to vyřešit, aby Weapon of Choice feat pro CEPovky nevypadával ze seznamu správnym nastavením a v tom případě to zkusíme opravit a znovunahodit feat.
A nebo to nezabere. :)
ok ... držím palce ;-)
děkuju..
by John_Faker
10:48 05. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

Ahoj,

včera jsem se již nestihl zapojit do diskuze:

1/
Ki-zranění není funkční (tedy cca ještě před 2 měsíci nebylo), již jsem to tak přijal a neřeším...

2/
Vybrat falchion pro WM mi šlo a vlastně až teď jsem splnil první požadavek 10 lvl WM a síla 23 bez equip...tak to řeším :-)

Postava ...
by John_Faker
09:09 04. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

Re: Pán zbraně

karolina wrote:Síla 23 je bez equipu?
Ano je....

:
meč je vyrobený v dílnách. To co píšeš je fakt, proto raději nekupuji falchiony u dobrodruha...


PS: kdyby to pomohlo věci, poskytnu přístupové údaje k postavě na serveru

Děkuju, JF
by John_Faker
00:28 04. May 2015
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO - Pán zbraně
Replies: 55
Views: 36590

UZAVŘENO - Pán zbraně

Ahoj,

jsem na 11 lvl pána zbraně a měl se mi zvýšit rozsah o 2 (od 10 lvl). Toto se však nestalo...
zbraň: Falchion
síla: 23

Aktuální rozsah 15-20
Mělo se změnit na 13-20

Prosím, mrkněte na to...
J_F