Search found 2 matches
- 19:28 10. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Používaný klíč !!!
- Replies: 17
- Views: 9427
Re: Používaný klíč !!!
Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
- 19:47 08. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Používaný klíč !!!
- Replies: 17
- Views: 9427
Re: Používaný klíč !!!
Zdravím, mám stejný problém, změna cdkey nefunguje, nejšpíš je uložený v instalaci a v nwncdkey.ini je pouze informativně, ale už jsem poslal mail do score, tak snad se s vámi všemi brzy setkám na Thalii.Rejty wrote:Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.