Search found 2 matches

by akvilonec
19:28 10. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Používaný klíč !!!
Replies: 17
Views: 9427

Re: Používaný klíč !!!

Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
by akvilonec
19:47 08. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Používaný klíč !!!
Replies: 17
Views: 9427

Re: Používaný klíč !!!

Rejty wrote:Ve složce NWN máš texťák "nwncdkey", kde si ty klíče můžeš změnit.
Zdravím, mám stejný problém, změna cdkey nefunguje, nejšpíš je uložený v instalaci a v nwncdkey.ini je pouze informativně, ale už jsem poslal mail do score, tak snad se s vámi všemi brzy setkám na Thalii.