Search found 14 matches
- 20:23 12. Jun 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405803
Re: Poděkování
Taky bych chtěl moc poděkovat Sielencerovi za vše co udělal fakt se mi to líbilo a bavil jsem se moc.
Re: Vizitka
Děkuji za odpověď.
Vizitka
Chtěl jsem se zeptat kdo ma na starosti vizitky, myslel jsem ze amber a alulus, proto jsem odeslal vizitku asi pred mesicem, ale nikdo mi neodepsal.
Diky za odpověd
Diky za odpověd
- 16:08 04. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Timeout jeste pred prihlasenim
- Replies: 0
- Views: 3827
VYŘEŠENO: Timeout jeste pred prihlasenim
Chtel jse m se vecer asi v 21:15 prihlasit na thlaii ale napslalo mi to Spojení selhalo Chyba spojení server neodpovídá (timeout).
Hned rano jsem to skusil ale stejny problem nevite nekdo co s tim?
Diky za radu
Hned rano jsem to skusil ale stejny problem nevite nekdo co s tim?
Diky za radu
- 09:02 04. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: Timeout při přihlášení do hry
- Replies: 0
- Views: 3768
Timeout při přihlášení do hry
Chtel jse m se vecer asi v 21:15 prihlasit na thlaii ale napslalo mi to Spojení selhalo Chyba spojení server neodpovídá (timeout).
Hned rano jsem to skusil ale stejny problem nevite nekdo co s tim?
Diky za radu
Hned rano jsem to skusil ale stejny problem nevite nekdo co s tim?
Diky za radu
Šaty
Byl jsem u barvire vykoplo me to a kdyz jsem se prihlasel zpatky uz mi to spadky nedalo zbroj ( pokovana kuze +3 oc max obratnost +4)
Lektvary
Jen se chci zeptat prodava v Karathe nekdo lektvary na leceni,
alchimistka prodává jen nejaky jiny ale ne na leceni a jinde jsem alchymisty nenasel
Diky za odpoved
alchimistka prodává jen nejaky jiny ale ne na leceni a jinde jsem alchymisty nenasel
Diky za odpoved
- 15:01 29. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: Tulák - body dovedností
- Replies: 40
- Views: 14943
Re: Tulák - body dovedností
No, ale neřeší to problém, který vznikl lidem, kteří mi psali, že mi ty buildy nesedí a naklikali to tam.
Plus lidi, kteří s tím nepočítaly. Jak se bude tohle řešit?
At sem napíše každá kdo s tím má problém.
Jen chci take rict ze u hranicare jsem prisel o 9 bodu do jedne dovednosti,
se kterou ...
Plus lidi, kteří s tím nepočítaly. Jak se bude tohle řešit?
At sem napíše každá kdo s tím má problém.
Jen chci take rict ze u hranicare jsem prisel o 9 bodu do jedne dovednosti,
se kterou ...
- 21:23 28. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: Hranicar- Dovednosti
- Replies: 5
- Views: 3769
Re: Hranicar- Dovednosti
innfra wrote:To je chyba v popisu, tuším, že jsem už při testech něco takového reportoval.
Ranger nemá mít schopnost odstranění pasti. Pokud nedošlo ke změně.
http://nwn.wikia.com/wiki/Ranger
Takze v mechanice to maji spatne?
- 21:17 28. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: Hranicar- Dovednosti
- Replies: 5
- Views: 3769
Hranicar- Dovednosti
V mechanice pisou ze u hranicare dovednost povolani je odstraneni pasti
ale ve hre odstraneni pasti neni dovednost povolani
ale ve hre odstraneni pasti neni dovednost povolani
- 21:10 28. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: Tulák - body dovedností
- Replies: 40
- Views: 14943
Re: Tulák - body dovedností
Stalo se mi něco podobného akorát s hranicarem
jsem člvoěk
s int 14
takze mel bych tedy dostat 44bodu protoze (1+2+8)*4=44 za dobrodruha 1 lvl
a jeste 7 bodu za druhy lvl hranicar (1+2+4)=7
44+7=51 takze bych na 2 lvl mel davat 51 bodu do dovednosti ale ja jsem
daval jen 26
az na 3 lvl jsem ...
jsem člvoěk
s int 14
takze mel bych tedy dostat 44bodu protoze (1+2+8)*4=44 za dobrodruha 1 lvl
a jeste 7 bodu za druhy lvl hranicar (1+2+4)=7
44+7=51 takze bych na 2 lvl mel davat 51 bodu do dovednosti ale ja jsem
daval jen 26
az na 3 lvl jsem ...
- 17:48 24. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: chybný hag
- Replies: 8
- Views: 4510
Re: chybný hag
už jedu uvidíme, zatím díky.Mourisson1 wrote:https://docs.google.com/file/d/0ByrpxUnvXqLrR1JtR3Utakl5cTA/edit?usp=sharing
Z mýho disku by to mělo bejt snad funkční
- 17:42 24. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: chybný hag
- Replies: 8
- Views: 4510
Re: chybný hag
Taky se přidávám, už 3 x se nepovedlo sosnout, vždy u 1 Gb se ukončí a pak nejde rozbalit.
- 20:34 17. Mar 2013
- Forum: Koš
- Topic: STÍNOVÝ TANEČNÍK
- Replies: 29
- Views: 16723
STÍNOVÝ TANEČNÍK
Chtěl bych se dotázat, kde hledat učitele pro stínového tanečníka.
Hledal jsem na hodně místech a myslel jsem, že je i ukryt ve stínu, ale nikde jsem ho opravdu nenašel.
Ptal jsem se i kulantně ve hře jiných hráčů nikdo nevěděl, proto jsem učinil tento dotaz na fórum i když vím, že to není vhodné ...
Hledal jsem na hodně místech a myslel jsem, že je i ukryt ve stínu, ale nikde jsem ho opravdu nenašel.
Ptal jsem se i kulantně ve hře jiných hráčů nikdo nevěděl, proto jsem učinil tento dotaz na fórum i když vím, že to není vhodné ...