Search found 20 matches

by earil henden
14:47 25. Apr 2026
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 347794

Re: Portréty postav

Jeanes wrote:Vesta! Portrét je dělanej cca 3 roky zpátky v pravěku na playgroundu. Takhle pro mě vždycky vypadala. Bohužel ve hře mi to nefachá. Takže tohle jen pro zajímavost, aby jste věděli s jakou bábovkou se setkáváte :)
Pěkná bábovka :D :P
by earil henden
21:07 30. Jan 2024
Forum: Ostatní chyby
Topic: "Byl jsi vyhozen"
Replies: 6
Views: 163340

Re: "Byl jsi vyhozen"

Alquist wrote:běží

Dekujeme
by earil henden
19:03 30. Jan 2024
Forum: Ostatní chyby
Topic: "Byl jsi vyhozen"
Replies: 6
Views: 163340

Re: "Byl jsi vyhozen"

Sapal wrote:Problém nebude u tebe, ale na straně serveru. Jedině zkusit znovu restartovat. Taky se nemůžu přihlásit, stejný problém, před restartem jsem normálně byl ve hře.
Kdo by to musel teď restartovat aby to fungovalo dřív než automaticky restart?
by earil henden
14:47 08. Jan 2024
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Královna dryad
Replies: 2
Views: 11269

Re: Královna dryad

Sapal wrote:A neseslala spíš maso na kámen, proti kterýmu imka na smrt nefunguje? Nejdřív hází kámen na maso, pak až nadpřirozeno. :wink:

EDIT: Proti nadpřirozenu potřebuješ imku na mysl, ne na smrt. :) https://nwn.fandom.com/wiki/Weird
No tak tom se to asi vysvětluje :)
by earil henden
16:51 07. Jan 2024
Forum: Chyby - NPC, bestie
Topic: Královna dryad
Replies: 2
Views: 11269

Královna dryad

Dobrý den, v lokací háj při boji s královnou dryad seslala kouzlo nadprirozeno a i přes ochrane kouzlo odraz smrt proběhl hod na smrt a následně smrt je to normální? Dekuji
by earil henden
16:24 10. Nov 2023
Forum: Pokec
Topic: Hra
Replies: 9
Views: 244396

Re: Hra

earil henden wrote:Děkuji vyřešeno, ted visím na této hlášce a nemohu se pohnout, hlásí mi to chybějící hak a přitom ten hak tam mám :(
vyřešeno díky
by earil henden
15:02 10. Nov 2023
Forum: Pokec
Topic: Hra
Replies: 9
Views: 244396

Re: Hra

Děkuji vyřešeno, ted visím na této hlášce a nemohu se pohnout, hlásí mi to chybějící hak a přitom ten hak tam mám :(
by earil henden
23:36 07. Nov 2023
Forum: Pokec
Topic: Hra
Replies: 9
Views: 244396

Re: Hra

Zdravím, nevíte někdo v čem otevřít generátor cd klíče co je ke stažení na stránkách thálie?
Pokud se nemýlím, tak ke spuštění by mělo stačit nainstalovat Java Runtime Environment .
A jinak, nejedná se o generátor klíčů, jen o prográmek na zjištění části z existujícího klíče, která se pak použije ...
by earil henden
22:35 07. Nov 2023
Forum: Pokec
Topic: Hra
Replies: 9
Views: 244396

Re: Hra

Zdravím, nevíte někdo v čem otevřít generátor cd klíče co je ke stažení na stránkách thálie?
Pokud se nemýlím, tak ke spuštění by mělo stačit nainstalovat Java Runtime Environment .
A jinak, nejedná se o generátor klíčů, jen o prográmek na zjištění části z existujícího klíče, která se pak použije ...
by earil henden
20:20 07. Nov 2023
Forum: Pokec
Topic: Hra
Replies: 9
Views: 244396

Re: Hra

Zdravím, nevíte někdo v čem otevřít generátor cd klíče co je ke stažení na stránkách thálie?
by earil henden
10:34 04. May 2020
Forum: Chyby - povolání a subrasy
Topic: Vojevůdce
Replies: 1
Views: 4797

Vojevůdce

Po dnešním stažení haku o upravě vojevůdce.

aktivováním obrany vojevůdce se jeho obrana zvýší o 3 AC po opětovném aktivování se další 3 AC přičtou až do celkových 12 AC
má to tak být?
by earil henden
23:25 26. Dec 2019
Forum: Pokec
Topic: Hra
Replies: 9
Views: 244396

Hra

Zdravím,

chtěl bych poprosit o typ kde bych mohl stáhnout Hru a její patche

děkuji
by earil henden
16:47 10. Oct 2019
Forum: Koš
Topic: Byl jsi zaveden...
Replies: 9
Views: 8860

Re: Byl jsi zaveden...

Progress wrote:Hra opět hlásí po připojení s postavou hlášku "byl jsi zaveden". Pokud by nějaká dobrá duše měla možnost - chtělo by to restart...

potvrzuji
by earil henden
17:13 28. Jan 2019
Forum: Diskuze
Topic: Relevely
Replies: 102
Views: 80491

Re: Relevely

Nalkanar wrote:Pošli do PM detaily. Můžeme to spáchat třeba v úterý večer.

jestli to půjde v úterý rád bych se přidal na relvl nějak kolem 20:00 jestli se to hodí
by earil henden
20:29 17. Feb 2016
Forum: Koš
Topic: Balení vrhacích seker
Replies: 3
Views: 6308

Balení vrhacích seker

Z balení při vyndání ubyde 100 seker a do inventáře přibude pouze 50... testováno na adamantiových elektrických