Pěkná bábovkaJeanes wrote:Vesta! Portrét je dělanej cca 3 roky zpátky v pravěku na playgroundu. Takhle pro mě vždycky vypadala. Bohužel ve hře mi to nefachá. Takže tohle jen pro zajímavost, aby jste věděli s jakou bábovkou se setkáváte
Search found 20 matches
- 14:47 25. Apr 2026
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 347794
Re: Portréty postav
- 21:07 30. Jan 2024
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: "Byl jsi vyhozen"
- Replies: 6
- Views: 163340
Re: "Byl jsi vyhozen"
Alquist wrote:běží
Dekujeme
- 19:03 30. Jan 2024
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: "Byl jsi vyhozen"
- Replies: 6
- Views: 163340
Re: "Byl jsi vyhozen"
Kdo by to musel teď restartovat aby to fungovalo dřív než automaticky restart?Sapal wrote:Problém nebude u tebe, ale na straně serveru. Jedině zkusit znovu restartovat. Taky se nemůžu přihlásit, stejný problém, před restartem jsem normálně byl ve hře.
- 14:47 08. Jan 2024
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: Královna dryad
- Replies: 2
- Views: 11269
Re: Královna dryad
No tak tom se to asi vysvětlujeSapal wrote:A neseslala spíš maso na kámen, proti kterýmu imka na smrt nefunguje? Nejdřív hází kámen na maso, pak až nadpřirozeno.
EDIT: Proti nadpřirozenu potřebuješ imku na mysl, ne na smrt.https://nwn.fandom.com/wiki/Weird
- 16:51 07. Jan 2024
- Forum: Chyby - NPC, bestie
- Topic: Královna dryad
- Replies: 2
- Views: 11269
Královna dryad
Dobrý den, v lokací háj při boji s královnou dryad seslala kouzlo nadprirozeno a i přes ochrane kouzlo odraz smrt proběhl hod na smrt a následně smrt je to normální? Dekuji
Re: Hra
vyřešeno díkyearil henden wrote:Děkuji vyřešeno, ted visím na této hlášce a nemohu se pohnout, hlásí mi to chybějící hak a přitom ten hak tam mám
Re: Hra
Děkuji vyřešeno, ted visím na této hlášce a nemohu se pohnout, hlásí mi to chybějící hak a přitom ten hak tam mám 
Re: Hra
Zdravím, nevíte někdo v čem otevřít generátor cd klíče co je ke stažení na stránkách thálie?
Pokud se nemýlím, tak ke spuštění by mělo stačit nainstalovat Java Runtime Environment .
A jinak, nejedná se o generátor klíčů, jen o prográmek na zjištění části z existujícího klíče, která se pak použije ...
Pokud se nemýlím, tak ke spuštění by mělo stačit nainstalovat Java Runtime Environment .
A jinak, nejedná se o generátor klíčů, jen o prográmek na zjištění části z existujícího klíče, která se pak použije ...
Re: Hra
Zdravím, nevíte někdo v čem otevřít generátor cd klíče co je ke stažení na stránkách thálie?
Pokud se nemýlím, tak ke spuštění by mělo stačit nainstalovat Java Runtime Environment .
A jinak, nejedná se o generátor klíčů, jen o prográmek na zjištění části z existujícího klíče, která se pak použije ...
Pokud se nemýlím, tak ke spuštění by mělo stačit nainstalovat Java Runtime Environment .
A jinak, nejedná se o generátor klíčů, jen o prográmek na zjištění části z existujícího klíče, která se pak použije ...
Re: Hra
Zdravím, nevíte někdo v čem otevřít generátor cd klíče co je ke stažení na stránkách thálie?
- 10:34 04. May 2020
- Forum: Chyby - povolání a subrasy
- Topic: Vojevůdce
- Replies: 1
- Views: 4797
Vojevůdce
Po dnešním stažení haku o upravě vojevůdce.
aktivováním obrany vojevůdce se jeho obrana zvýší o 3 AC po opětovném aktivování se další 3 AC přičtou až do celkových 12 AC
má to tak být?
aktivováním obrany vojevůdce se jeho obrana zvýší o 3 AC po opětovném aktivování se další 3 AC přičtou až do celkových 12 AC
má to tak být?
Hra
Zdravím,
chtěl bych poprosit o typ kde bych mohl stáhnout Hru a její patche
děkuji
chtěl bych poprosit o typ kde bych mohl stáhnout Hru a její patche
děkuji
- 16:47 10. Oct 2019
- Forum: Koš
- Topic: Byl jsi zaveden...
- Replies: 9
- Views: 8860
Re: Byl jsi zaveden...
Progress wrote:Hra opět hlásí po připojení s postavou hlášku "byl jsi zaveden". Pokud by nějaká dobrá duše měla možnost - chtělo by to restart...
potvrzuji
Re: Relevely
Nalkanar wrote:Pošli do PM detaily. Můžeme to spáchat třeba v úterý večer.
jestli to půjde v úterý rád bych se přidal na relvl nějak kolem 20:00 jestli se to hodí
- 20:29 17. Feb 2016
- Forum: Koš
- Topic: Balení vrhacích seker
- Replies: 3
- Views: 6308
Balení vrhacích seker
Z balení při vyndání ubyde 100 seker a do inventáře přibude pouze 50... testováno na adamantiových elektrických