Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.
taky jsem zkusila napsat a ted cekam co bude.. take mam cd ze score. tak jsem zvedava jak to dopadne
tak zatim cekam a mozna marne. Jestli nekdo ma pouzitelny klic a byl by ochotny ...
Search found 2 matches
- 15:48 26. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Používaný klíč !!!
- Replies: 17
- Views: 9427
- 18:35 23. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Používaný klíč !!!
- Replies: 17
- Views: 9427
Re: Používaný klíč !!!
taky jsem zkusila napsat a ted cekam co bude.. take mam cd ze score. tak jsem zvedava jak to dopadneakvilonec wrote:Score překvapilo, hned druhý den a to navíc v sobotu mi platné klíče poslali, tak už dělám první krůčky na Thalii.