Search found 5 matches

by Sáďa
19:34 11. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Problémy s lognutím
Replies: 11
Views: 6964

Re: Problémy s lognutím

Tak už je to v pořádku, díky ;)
by Sáďa
16:22 09. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Problémy s lognutím
Replies: 11
Views: 6964

Re: Problémy s lognutím

Alvarion wrote:...
To mám samozřejmě od začátku, stejně to nefunguje.
Shaman88 wrote:...
Samozřejmě
kucik wrote:...
Vozembouchcz
by Sáďa
13:34 09. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Problémy s lognutím
Replies: 11
Views: 6964

Re: Problémy s lognutím

Jestli myslíš ten Thaliiský CD key, tak ten mám.
by Sáďa
13:24 09. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Problémy s lognutím
Replies: 11
Views: 6964

Re: Problémy s lognutím

Tak win 7 kompatibilitu nemám, neboť stále funguji na XP a přihlašovací údaje by měli být také v pořádku, neboť problém nastává v okamžiku, kdy se chci lognout za postavu.
by Sáďa
13:10 09. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Problémy s lognutím
Replies: 11
Views: 6964

Problémy s lognutím

Ahoj, nejsem si jistý, zda to patří zrovna sem, kdyžtak se omlouvám a prosím o přesun.

Teď k věci:
Kdykoli se chci už za postavu dostat do hry, místo nahrávací obrazovky se objeví pouze obrazovka černá, která po chvíli bez jakéhokoli hlášení o chybě zmizí. Přitom základní NWN mi jde spustit bez ...