Search found 856 matches

by Lord_Berserk
15:40 05. Nov 2024
Forum: Ankety
Topic: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Replies: 45
Views: 351452

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Zdar, tak jak to Shamane vypadá s tou NWN - EE ???
Stále projekt žije nebo už na vývoj není čas ???
Docela mi svrbí prsty, z bych to nainstaloval na tablet...
by Lord_Berserk
14:20 07. Feb 2023
Forum: Ankety
Topic: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Replies: 45
Views: 351452

Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?

Zdravím po 100 letech :D koukam, že se toho událo mnoho vod mý nepřítomnosti :evil:
Protože už nemam PC a mam jen tablet, tak už tu hrát nemůžu...
Takže sem včera stáhnul na zkoušku NWN-EE a vypadá to pěkně. Systém složek je na androidu stejnej jako u PC, čeština po drobnym zásahu fungovala dobře a ...
by Lord_Berserk
13:06 30. Apr 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Replies: 72
Views: 86938

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

radekdnb wrote:Tento rok jsem chtěl dorazit, ale zrovna v tomhle termínu mám Basinfirefest :mrgreen:
Tak to teda nemas ... pac na nej du taky a ten je v cervnu na konci - takze jedes :mrgreen:

Za me jedu urcite ... mozna vemu sebou nakou hodnou svlecnu :twisted:
by Lord_Berserk
13:34 20. Feb 2015
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400762

Re: Pády servru



Tak toto naprosto chápu. Co mi ale uniká je důvod, proč prostě oficiálně nenapsat: "heleťte, budem se snažit, ale dřív než o víkendu to nebude".

Osobně nevidím problém v tom něco takového napsat.

Pak aspoň jeden nezkouší "jestli náhodou už..." a holt útrpně přečká do víkendu :D
Od nedele se ...
by Lord_Berserk
11:40 04. Jun 2014
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 704567

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Malignant Tumour - At full throttle :twisted:
Opet povedenej klip ...
http://vimeo.com/83148641
by Lord_Berserk
13:25 16. May 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 815707

Re: Co Vám na Thalii vadí?

kucik wrote:Pokud někdo najde opravu těch animací, tak jí rád přidám.
Uplne na ST este kdyz nebyl zadnej wipe tak animace fungovala vpohode. Patch byl 1.69 a CEP asi 2.2 to presne netusim, ale urcite mi to se starym Berserkem slapalo :)
by Lord_Berserk
08:10 18. Apr 2014
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: konec podpory Windows XP
Replies: 22
Views: 16788

Re: konec podpory Windows XP

Souhlas s Kucikem, podle me je nejlepsi nainstalovat so vodladeny XPcka s komplet aktualizacema :)
Sice ty kurvy z Microsoftu hned den po ukonceni podpory zakazali instalaci Microsoft Security Essential stazene instalacky z netu, ale primo z Windows Update nainstalovat de :D to sem trochu nepobral...
by Lord_Berserk
13:29 08. Apr 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1368570

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Pridat do /pc emo zvukove vylevy jako driv - piskani, krkani, atd . . . :mrgreen:
by Lord_Berserk
23:17 20. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO - Featy Mnicha
Replies: 10
Views: 5466

Re: Featy Mnicha

Upresnim - kazdej restart nebo staci i meditace snizi tydle featy.
Je to vopruz po lognuti furt spat i kdyz nejsem skoro unavenej, abych doplnil tydle featy :wink:
by Lord_Berserk
19:53 11. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Server Timeout
Replies: 6
Views: 4407

Re: Server Timeout

Amber wrote:Zkus lognout třeba za chvíli v 19:00, budu online a pokusím se tě během načítání lokace portnout jinam, než ti spadne hra.
Dik, ale budu ve hre az ve ctvrtek ... pockam pak v uvodni lokaci na DM :)
by Lord_Berserk
19:47 11. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Server Timeout
Replies: 6
Views: 4407

Re: Server Timeout

Tak nikde sem nenasel na forech ... jedine ze by to Rejty v dalsim updatu tu lokaci rozpulil :mrgreen:
Tezko rict, co se mymu srotu nelibi. Hagol pred rozdelenim mi to nacitalo treba svizne a ten byl taky velikej 8)
by Lord_Berserk
19:44 11. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: Pokoje v podtemnu
Replies: 16
Views: 7712

Re: Pokoje v podtemnu

Amber wrote:Na ST šlo běžně spát na chodbě bez placení, Bersi, rozhodně např. před rokem to šlo. ;)
Nepopiram ... mam HoSiP takze mozny je vsecko.
by Lord_Berserk
19:40 11. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: Pokoje v podtemnu
Replies: 16
Views: 7712

Re: Pokoje v podtemnu

Rejty wrote:Nemyslí to Berserk tak, že se tam dá spát bez zaplacení?
Presne tak ... a uz nevim jak to bylo osetreny na ST, ale mam zato ze bylo :)
by Lord_Berserk
19:30 11. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: Pokoje v podtemnu
Replies: 16
Views: 7712

Re: Pokoje v podtemnu

kucik wrote:
Lord_Berserk wrote:Ja myslel ze na ST to pokazdy vypsalo ze nemam zakoupenej klic ze nemuzu spat ... nebo se mejlim ? :)
To už je ale hoodně let :mrgreen:
To asi jo :mrgreen:
by Lord_Berserk
19:19 11. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Server Timeout
Replies: 6
Views: 4407

Re: Server Timeout

Skoda, snad to bude jedina velika lokace, co nepude nacist :(