Zdar, tak jak to Shamane vypadá s tou NWN - EE ???
Stále projekt žije nebo už na vývoj není čas ???
Docela mi svrbí prsty, z bych to nainstaloval na tablet...
Search found 856 matches
- 15:40 05. Nov 2024
- Forum: Ankety
- Topic: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
- Replies: 45
- Views: 351452
- 14:20 07. Feb 2023
- Forum: Ankety
- Topic: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
- Replies: 45
- Views: 351452
Re: Koupili jste si už NWN:Enhanced Edition?
Zdravím po 100 letech :D koukam, že se toho událo mnoho vod mý nepřítomnosti :evil:
Protože už nemam PC a mam jen tablet, tak už tu hrát nemůžu...
Takže sem včera stáhnul na zkoušku NWN-EE a vypadá to pěkně. Systém složek je na androidu stejnej jako u PC, čeština po drobnym zásahu fungovala dobře a ...
Protože už nemam PC a mam jen tablet, tak už tu hrát nemůžu...
Takže sem včera stáhnul na zkoušku NWN-EE a vypadá to pěkně. Systém složek je na androidu stejnej jako u PC, čeština po drobnym zásahu fungovala dobře a ...
- 13:06 30. Apr 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86938
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Tak to teda nemas ... pac na nej du taky a ten je v cervnu na konci - takze jedesradekdnb wrote:Tento rok jsem chtěl dorazit, ale zrovna v tomhle termínu mám Basinfirefest
Za me jedu urcite ... mozna vemu sebou nakou hodnou svlecnu
- 13:34 20. Feb 2015
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400762
Re: Pády servru
Tak toto naprosto chápu. Co mi ale uniká je důvod, proč prostě oficiálně nenapsat: "heleťte, budem se snažit, ale dřív než o víkendu to nebude".
Osobně nevidím problém v tom něco takového napsat.
Pak aspoň jeden nezkouší "jestli náhodou už..." a holt útrpně přečká do víkendu :D
Od nedele se ...
- 11:40 04. Jun 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 704567
- 13:25 16. May 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 815707
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Uplne na ST este kdyz nebyl zadnej wipe tak animace fungovala vpohode. Patch byl 1.69 a CEP asi 2.2 to presne netusim, ale urcite mi to se starym Berserkem slapalokucik wrote:Pokud někdo najde opravu těch animací, tak jí rád přidám.
- 08:10 18. Apr 2014
- Forum: Mimo Thalii a NWN
- Topic: konec podpory Windows XP
- Replies: 22
- Views: 16788
Re: konec podpory Windows XP
Souhlas s Kucikem, podle me je nejlepsi nainstalovat so vodladeny XPcka s komplet aktualizacema 
Sice ty kurvy z Microsoftu hned den po ukonceni podpory zakazali instalaci Microsoft Security Essential stazene instalacky z netu, ale primo z Windows Update nainstalovat de
to sem trochu nepobral...
Sice ty kurvy z Microsoftu hned den po ukonceni podpory zakazali instalaci Microsoft Security Essential stazene instalacky z netu, ale primo z Windows Update nainstalovat de
- 13:29 08. Apr 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1368570
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pridat do /pc emo zvukove vylevy jako driv - piskani, krkani, atd . . . 
- 23:17 20. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Featy Mnicha
- Replies: 10
- Views: 5466
Re: Featy Mnicha
Upresnim - kazdej restart nebo staci i meditace snizi tydle featy.
Je to vopruz po lognuti furt spat i kdyz nejsem skoro unavenej, abych doplnil tydle featy
Je to vopruz po lognuti furt spat i kdyz nejsem skoro unavenej, abych doplnil tydle featy
- 19:53 11. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Server Timeout
- Replies: 6
- Views: 4407
Re: Server Timeout
Dik, ale budu ve hre az ve ctvrtek ... pockam pak v uvodni lokaci na DMAmber wrote:Zkus lognout třeba za chvíli v 19:00, budu online a pokusím se tě během načítání lokace portnout jinam, než ti spadne hra.
- 19:47 11. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Server Timeout
- Replies: 6
- Views: 4407
Re: Server Timeout
Tak nikde sem nenasel na forech ... jedine ze by to Rejty v dalsim updatu tu lokaci rozpulil 
Tezko rict, co se mymu srotu nelibi. Hagol pred rozdelenim mi to nacitalo treba svizne a ten byl taky velikej
Tezko rict, co se mymu srotu nelibi. Hagol pred rozdelenim mi to nacitalo treba svizne a ten byl taky velikej
- 19:44 11. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: Pokoje v podtemnu
- Replies: 16
- Views: 7712
Re: Pokoje v podtemnu
Nepopiram ... mam HoSiP takze mozny je vsecko.Amber wrote:Na ST šlo běžně spát na chodbě bez placení, Bersi, rozhodně např. před rokem to šlo.
- 19:40 11. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: Pokoje v podtemnu
- Replies: 16
- Views: 7712
Re: Pokoje v podtemnu
Presne tak ... a uz nevim jak to bylo osetreny na ST, ale mam zato ze byloRejty wrote:Nemyslí to Berserk tak, že se tam dá spát bez zaplacení?
- 19:30 11. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: Pokoje v podtemnu
- Replies: 16
- Views: 7712
Re: Pokoje v podtemnu
To asi jokucik wrote:To už je ale hoodně letLord_Berserk wrote:Ja myslel ze na ST to pokazdy vypsalo ze nemam zakoupenej klic ze nemuzu spat ... nebo se mejlim ?
- 19:19 11. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Server Timeout
- Replies: 6
- Views: 4407
Re: Server Timeout
Skoda, snad to bude jedina velika lokace, co nepude nacist 