Search found 5 matches

by Gufi Brusinka
07:57 09. Feb 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362696

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Ahoj,

na Thalii jsem se vrátil asi po půl roce. Chtěl bych se zeptat jak je to v Kharatě a Kelu s organizovaným zločinem. Zlodějská bratrstva. Byla by škoda, pokud by to bylo jen o náhodných krádeží a vražd.

Nu a v každém kouzelném světě měli zlodějiské sítě velké postavení.

S pozdravem a úsměvem ...
by Gufi Brusinka
15:55 15. Aug 2012
Forum: Koš
Topic: Příručka k povoláním - diskuse
Replies: 250
Views: 72267

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Pročítal jsem si návody a není tam hraničář a keho varianty? Není to trochu škoda? Mohl by někdo, kdo ví co kam patří, napsat, až bude mít čas a náladu nějaký ten řádek?

Díky
by Gufi Brusinka
06:51 12. Jul 2012
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362696

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Pašeráci

V přístavních stokách pod městem je místnost s pašerákama (jižní). Na konci místnosti je vchod nikam. Mohlo by to jít někam? Např. boss pašeráků a nějaká pěkná místnost s mapama.
by Gufi Brusinka
20:10 22. Nov 2011
Forum: Koš
Topic: zlodej
Replies: 22
Views: 13930

Re: zlodej

Pokud chceš přežívat se zlodějem. Je dobrý aspoň ze začátku používat nějakou střelnou zbraň. Síla 14 je na dlouhý luk víc než dost, navíc jako elf na něj máš dispozice.
Pokud ti jde o partu, tak bych nevrážel zbytečně moc do disciple a podobných, ale maxoval bych skilly, které ocení parta. Po ...
by Gufi Brusinka
19:37 22. Nov 2011
Forum: Koš
Topic: zlodej
Replies: 22
Views: 13930

zlodej

Zdravím,

nenašel jsem kam jinam to napsat - tak to zkusím tady :)

Na Thalii jsem se rozkoukával jako barbar 15. level nicméně chci hrát zloděje. Psal jsem několika lidem, o radu do začátku a sešli se mi tak protichůdné rady - mno že jsem nakonec dal na sebe a zloděje tak nějak rozjel - elf zloděj ...