Určitě na to mrknu, děkuju.Myrpa wrote:Nějaké obecné rady:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Neverwinter_Nights
Search found 10 matches
- 12:31 26. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
Re: Potíže s přechodem do lokací
- 00:37 26. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
Re: Potíže s přechodem do lokací
Například Equilibrie mi funguje bez potíží, stalo se mi to až na Thalii. Tedy, ST mi fungovala také normálně.Shaman88 wrote:Doporučil bych vyzkoušet nějaký konkurenční svět - celkově by mě zajímalo zda je chyba přímo na Thalii nebo to bude obecné.
- 19:04 25. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
Re: Potíže s přechodem do lokací
Jo tak.. No uvidím jestli se mi to ještě nějak podaří zprovoznit, brzy budu přeinstalovávat NWN tak třeba se stane zázrak.
- 00:36 25. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
Re: Potíže s přechodem do lokací
Radeon 5700 a aktuální ovladače.kucik wrote:Graficka karta a ovladace?
- 15:31 23. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
Re: Potíže s přechodem do lokací
Tak tenhle řádek jsem nikde nenašla.Myrpa wrote:Nevím, jestli to může mít nějaký vliv, ale koukni, jestli máš v nwnplayer.ini řádek "Max Memory Usage" a nemáš tam třeba nějakou malou hodnotu.
popis:
http://nwn.wikia.com/wiki/Nwnplayer.ini
- 14:10 23. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
Re: Potíže s přechodem do lokací
Ano, vše na minimum a odškrtlé. :/Myrpa wrote:A fakt máš úplně minimální grafické nastavení? Nejmenší rozlišení, všechny posuvníky na minimu a vše odškrtlé?
Nejsi první, kdo má s venkovní Karathou problémy. Ale jak to vyřešili ostatní, nevím.
- 13:39 23. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
Re: Potíže s přechodem do lokací
Tak bohužel ani to mi nepomohlo.Myrpa wrote:Zkus prázdný override adresář.
- 13:24 23. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
Re: Potíže s přechodem do lokací
Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.
To že by měl nic neznamená.. spousta lidí tu má počítače co utáhnou buhví jak složité programy, ale nwn jim prostě dělá problémy.
Nikdy mi to u NWN problém ...
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.
To že by měl nic neznamená.. spousta lidí tu má počítače co utáhnou buhví jak složité programy, ale nwn jim prostě dělá problémy.
Nikdy mi to u NWN problém ...
- 13:11 23. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
Re: Potíže s přechodem do lokací
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
- 12:58 23. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
- Replies: 33
- Views: 11668
VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Zdravím, mám takový problém. Při založení jedné postavy jsem prošla těmi základními lokacemi s pravidly, obchodem a tak. Když mě to mělo kopnout do Karathy, nejdřív se to načítalo, pak černá obrazovka se záznamem z logu a rup, error NWN a vypnul se. Takhle to šlo pořád tak jsem si počkala na další ...