Search found 10 matches

by Sakura
12:31 26. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

Re: Potíže s přechodem do lokací

Myrpa wrote:Nějaké obecné rady:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Neverwinter_Nights
Určitě na to mrknu, děkuju.
by Sakura
00:37 26. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

Re: Potíže s přechodem do lokací

Shaman88 wrote:Doporučil bych vyzkoušet nějaký konkurenční svět - celkově by mě zajímalo zda je chyba přímo na Thalii nebo to bude obecné.
Například Equilibrie mi funguje bez potíží, stalo se mi to až na Thalii. Tedy, ST mi fungovala také normálně.
by Sakura
19:04 25. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

Re: Potíže s přechodem do lokací

Jo tak.. No uvidím jestli se mi to ještě nějak podaří zprovoznit, brzy budu přeinstalovávat NWN tak třeba se stane zázrak.
by Sakura
00:36 25. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

Re: Potíže s přechodem do lokací

kucik wrote:Graficka karta a ovladace?
Radeon 5700 a aktuální ovladače.
by Sakura
15:31 23. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

Re: Potíže s přechodem do lokací

Myrpa wrote:Nevím, jestli to může mít nějaký vliv, ale koukni, jestli máš v nwnplayer.ini řádek "Max Memory Usage" a nemáš tam třeba nějakou malou hodnotu.

popis:
http://nwn.wikia.com/wiki/Nwnplayer.ini
Tak tenhle řádek jsem nikde nenašla.
by Sakura
14:10 23. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

Re: Potíže s přechodem do lokací

Myrpa wrote:A fakt máš úplně minimální grafické nastavení? Nejmenší rozlišení, všechny posuvníky na minimu a vše odškrtlé?

Nejsi první, kdo má s venkovní Karathou problémy. Ale jak to vyřešili ostatní, nevím.
Ano, vše na minimum a odškrtlé. :/
by Sakura
13:39 23. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

Re: Potíže s přechodem do lokací

Myrpa wrote:Zkus prázdný override adresář.
Tak bohužel ani to mi nepomohlo.
by Sakura
13:24 23. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

Re: Potíže s přechodem do lokací

Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.

To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.
To že by měl nic neznamená.. spousta lidí tu má počítače co utáhnou buhví jak složité programy, ale nwn jim prostě dělá problémy.

Nikdy mi to u NWN problém ...
by Sakura
13:11 23. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

Re: Potíže s přechodem do lokací

Nalkanar wrote:Detaily na minimum, popř. vypni další aplikace.
To jsem zkoušela avšak tím to být nemůže, počítač by mi tohle měl utáhnout úplně v pohodě.
by Sakura
12:58 23. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací
Replies: 33
Views: 11668

VYŘEŠENO: Potíže s přechodem do lokací

Zdravím, mám takový problém. Při založení jedné postavy jsem prošla těmi základními lokacemi s pravidly, obchodem a tak. Když mě to mělo kopnout do Karathy, nejdřív se to načítalo, pak černá obrazovka se záznamem z logu a rup, error NWN a vypnul se. Takhle to šlo pořád tak jsem si počkala na další ...