Search found 9 matches

by entu
07:02 07. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516555

Re: World of Tanks

Nevíte jak pošlu chat hrajícímu kamarádovi, nemůžu to najít na obrazovce? Myslím, když sem v garáži.

Združování do rot má nějaké výhody?
by entu
22:03 05. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516555

Re: World of Tanks

dík :D
by entu
19:16 05. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516555

Re: World of Tanks

Hele kuci, jak se označují nebezpečné sektory...nevím klávesy nebo jak?

A druhá věc ...co jsou to za značky vedle hráčů ,myslím ty 1,2,3 s těma šipkama. Za co se dostávají a jak?
by entu
10:34 04. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516555

Re: World of Tanks

Uff....takže prosím otázky další :D

- bude Wop free? Když jo ..zpustím ho vůbec na té mé "šunce" s Ati :( ?

- Wot sem nakonec "rozběhal" paráda..trochu větší drop na fps, ale jinak ok.

- jen 2 věci lesli nemůžete poradit...
a/ nerozsvítí se mi cíl - červené obrysy- tak jak před tím..nevíte jak ...
by entu
20:25 03. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516555

Re: World of Tanks

Tak sem lidičky padl do kolen...zase ti lulini. rusacky na to přišli...no spíš udělané na koleně.....

Kombinací en,pl,ru fóra někdo našel řešení černé trávy (aspoň u mě) a nejen na ni
funguje i na " rozházené textury " hlavně pro "ladiče" ATI :D

0.zazálohujte si soubory fmod_event_net.dll,fmodex ...
by entu
19:24 03. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516555

Re: World of Tanks

Až ted sem se dostal na forko.......jj mám Ati Saphire Radeon 2400 Pro...512MB

Jak říkám od 0.67 nebo kolik to bylo až do 7.1.1 šlapalo výborně...teda na to že mam Ati starou mrchu...pomáhal wot tweak od rusaků.

Ted proste ani tuk....mam celkem nerva , blbě napsaný patch 7.2 parchanti.

Přeinstal ...
by entu
10:11 01. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516555

Re: World of Tanks

Tak sem 7.2 stáhl zvlášt, komplet reinstal, přidal nové direct. a pořad stejný problém....nevím 7.1 šlapali normálně.
by entu
06:13 01. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516555

Re: World of Tanks

Ja mam jiný problem...poradte pls ...po stažení a inst. 7.2 se mi totalně rozhazeli textury už v uvodní obrazovce.
by entu
17:03 30. Mar 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 516555

Re: World of Tanks

NN neděláš špatně nic...jen asi hraješ s 1 strojem. Taky sem to tak měl.
Až do doby , než jsem si "udělal" středňáka, houfnici a heavy american.
Preferuji spíš útočnou hru..i s houfnicí na blízko :D . Jak mně ťafnou, hned "loguju" další mašinu. Xp mám neurekom..jen mi scházejí prachy a to pořád ...