Nevíte jak pošlu chat hrajícímu kamarádovi, nemůžu to najít na obrazovce? Myslím, když sem v garáži.
Združování do rot má nějaké výhody?
Search found 9 matches
- 07:02 07. Apr 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516555
- 22:03 05. Apr 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516555
- 19:16 05. Apr 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516555
Re: World of Tanks
Hele kuci, jak se označují nebezpečné sektory...nevím klávesy nebo jak?
A druhá věc ...co jsou to za značky vedle hráčů ,myslím ty 1,2,3 s těma šipkama. Za co se dostávají a jak?
A druhá věc ...co jsou to za značky vedle hráčů ,myslím ty 1,2,3 s těma šipkama. Za co se dostávají a jak?
- 10:34 04. Apr 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516555
Re: World of Tanks
Uff....takže prosím otázky další :D
- bude Wop free? Když jo ..zpustím ho vůbec na té mé "šunce" s Ati :( ?
- Wot sem nakonec "rozběhal" paráda..trochu větší drop na fps, ale jinak ok.
- jen 2 věci lesli nemůžete poradit...
a/ nerozsvítí se mi cíl - červené obrysy- tak jak před tím..nevíte jak ...
- bude Wop free? Když jo ..zpustím ho vůbec na té mé "šunce" s Ati :( ?
- Wot sem nakonec "rozběhal" paráda..trochu větší drop na fps, ale jinak ok.
- jen 2 věci lesli nemůžete poradit...
a/ nerozsvítí se mi cíl - červené obrysy- tak jak před tím..nevíte jak ...
- 20:25 03. Apr 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516555
Re: World of Tanks
Tak sem lidičky padl do kolen...zase ti lulini. rusacky na to přišli...no spíš udělané na koleně.....
Kombinací en,pl,ru fóra někdo našel řešení černé trávy (aspoň u mě) a nejen na ni
funguje i na " rozházené textury " hlavně pro "ladiče" ATI :D
0.zazálohujte si soubory fmod_event_net.dll,fmodex ...
Kombinací en,pl,ru fóra někdo našel řešení černé trávy (aspoň u mě) a nejen na ni
funguje i na " rozházené textury " hlavně pro "ladiče" ATI :D
0.zazálohujte si soubory fmod_event_net.dll,fmodex ...
- 19:24 03. Apr 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516555
Re: World of Tanks
Až ted sem se dostal na forko.......jj mám Ati Saphire Radeon 2400 Pro...512MB
Jak říkám od 0.67 nebo kolik to bylo až do 7.1.1 šlapalo výborně...teda na to že mam Ati starou mrchu...pomáhal wot tweak od rusaků.
Ted proste ani tuk....mam celkem nerva , blbě napsaný patch 7.2 parchanti.
Přeinstal ...
Jak říkám od 0.67 nebo kolik to bylo až do 7.1.1 šlapalo výborně...teda na to že mam Ati starou mrchu...pomáhal wot tweak od rusaků.
Ted proste ani tuk....mam celkem nerva , blbě napsaný patch 7.2 parchanti.
Přeinstal ...
- 10:11 01. Apr 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516555
Re: World of Tanks
Tak sem 7.2 stáhl zvlášt, komplet reinstal, přidal nové direct. a pořad stejný problém....nevím 7.1 šlapali normálně.
- 06:13 01. Apr 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516555
Re: World of Tanks
Ja mam jiný problem...poradte pls ...po stažení a inst. 7.2 se mi totalně rozhazeli textury už v uvodní obrazovce.
- 17:03 30. Mar 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 516555
Re: World of Tanks
NN neděláš špatně nic...jen asi hraješ s 1 strojem. Taky sem to tak měl.
Až do doby , než jsem si "udělal" středňáka, houfnici a heavy american.
Preferuji spíš útočnou hru..i s houfnicí na blízko :D . Jak mně ťafnou, hned "loguju" další mašinu. Xp mám neurekom..jen mi scházejí prachy a to pořád ...
Až do doby , než jsem si "udělal" středňáka, houfnici a heavy american.
Preferuji spíš útočnou hru..i s houfnicí na blízko :D . Jak mně ťafnou, hned "loguju" další mašinu. Xp mám neurekom..jen mi scházejí prachy a to pořád ...