prosím, taky bych měl nějaké otázky :)
- pro zvýšení levelu musím najít někoho ve hře, jak je to na stránkách?
- za level se získává max. počet HP, nebo je možné zvýšení lvl. opakovat, dokud nedostanu max. počet HP, nebo to možné není
- když příjdu o život, může se mi snížit level (odebráním ...
Search found 2 matches
- 20:55 12. Jan 2012
- Forum: Koš
- Topic: Par dotazu novacka
- Replies: 712
- Views: 161638
- 10:42 12. Jan 2012
- Forum: Koš
- Topic: Smazání postav
- Replies: 71
- Views: 32208
Smazání postav
Ahoj,
omlouvám se, možná to sem nepatří, nevím kam jinam to dát.
Prosím o smazání postav Antonius a Lorian (Leeovi) z účtu TondaLee. Jsem po 5 letech zkusil NWN a nějak jsem je špatně vygeneroval. Budu si muset osvěžit paměť a něco o tom přečíst.
díky,
Tonda.
omlouvám se, možná to sem nepatří, nevím kam jinam to dát.
Prosím o smazání postav Antonius a Lorian (Leeovi) z účtu TondaLee. Jsem po 5 letech zkusil NWN a nějak jsem je špatně vygeneroval. Budu si muset osvěžit paměť a něco o tom přečíst.
díky,
Tonda.