Search found 2 matches

by TondaLee
20:55 12. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: Par dotazu novacka
Replies: 712
Views: 161638

Re: Par dotazu novacka

prosím, taky bych měl nějaké otázky :)

- pro zvýšení levelu musím najít někoho ve hře, jak je to na stránkách?

- za level se získává max. počet HP, nebo je možné zvýšení lvl. opakovat, dokud nedostanu max. počet HP, nebo to možné není

- když příjdu o život, může se mi snížit level (odebráním ...
by TondaLee
10:42 12. Jan 2012
Forum: Koš
Topic: Smazání postav
Replies: 71
Views: 32208

Smazání postav

Ahoj,
omlouvám se, možná to sem nepatří, nevím kam jinam to dát.
Prosím o smazání postav Antonius a Lorian (Leeovi) z účtu TondaLee. Jsem po 5 letech zkusil NWN a nějak jsem je špatně vygeneroval. Budu si muset osvěžit paměť a něco o tom přečíst.
díky,
Tonda.