Search found 1039 matches

by Aulus
14:17 05. May 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 813102

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Grin wrote: Ted trochu nerozumim otazce. Nevim ,co potom az tam ty jezevce nahnat nepujde?..
Pak už skutečně nepůjde využít ohniště jinak, než ty kočovníky zabít. Takže pak už je strýček Fero na místě?
by Aulus
13:58 05. May 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 813102

Re: Co Vám na Thalii vadí?

BAN ti dal kucik nezávisle na mém vyjádření a tvé rozepsané zprávě. O to vůbec nešlo.

Ke zbytku se nebudu vyjadřovat. Je sice možné, že jsem vaše argumenty pochopil špatně, ale tvá reakce je natolik urážlivá a nevhodná, že pro mě jakákoli další diskuze s tebou ztrácí smysl. Původně jsem chtěl s ...
by Aulus
13:42 05. May 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 813102

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Grin wrote:obcas se stane, ze nekoho z kocovniku vykillej natahani jezevci nebo jsou kocovnici rozutikani po cele lokaci...takze mozna bych hledal i timto smerem...
Dobrá, ale už se pracuje na odstranění tohoto problému. Co potom, až tam ty jezevce nahnat nepůjde?
by Aulus
13:37 05. May 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 813102

Re: Co Vám na Thalii vadí?


Za sebe a své Zau'ndary mohu říci že jsme to provedli pouze jednou a to před XY týdny, kdy se řešilo že tam někdo pak umřel na past. Proto mě tyto věty celkem uráží .
(A to je přesně to za co dostanu BAN, Dm, zde ty Aule si uvedl nepřesnou (dle mého lživou) informaci. Hází to tak na nás špínu ...
by Aulus
13:26 05. May 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 813102

Re: Co Vám na Thalii vadí?

K útokům drowů na farmy/kočovníky:

Útok na NPC nebo na nepřátelské PC pohybující se v lokaci, která je zalidněna frakčními NPC (jedná se o opevněnou osadu nebo její navazující součást), je bez domluvy s DM zakázán. Takové jednání bude trestáno jako zneužití nepřítomnosti DM ve hře.

Co se týče ...
by Aulus
22:54 04. May 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
Replies: 16
Views: 10646

Re: zaměření na z. (těžký cep)

No v exotickejch neni protože je ve hře ve smrticích. feat na exotiku nemám a normálně ho používám.
A jestli by teda měl bejt v exotickejch tak nechápu absolutně proč.

takže hlásim chybu protože se dá používat ve smrtících ale feat na něj neni.(za mýho předpokladu, že patří do smrtících)
Hádám ...
by Aulus
22:44 04. May 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)
Replies: 16
Views: 10646

Re: zaměření na z. (těžký cep)

chybí feat na zaměření na zbran těžký cep.
obouruční zbran, je ze smrtících.
ale tady jí máte jako extickou

http://thalie.pilsfree.cz/forum/download/file.php?id=7558&mode=view

prosím o opravení. děkuji
Na Thalii je zbraň přesunuta do exotických. Nejsem si jistý, jestli hlásíš chybu a nebo jen ...
by Aulus
20:25 04. May 2014
Forum: Informace
Topic: Oznámení týmu Thalie
Replies: 75
Views: 158712

Re: Oznámení týmu Thalie

Stížnosti na DM a jejich verdikty

Jakékoli stížnosti na DM a jejich verdikty bude řešit Hlavní DM a to výhradně skrze PM. Na vynášení stížností na veřejná fóra (včetně podfór Povrchu a Podtemna) bude od nynějška nahlíženo jako na znevažování autority DM a týmu a takové jednání bude přísně ...
by Aulus
19:41 04. May 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Replies: 39
Views: 36818

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Pravděpodobně s Amber nedorazíme. Máme už delší dobu naplánovanou dovolenou a termín srazu se nám s ní kryje.
by Aulus
13:56 28. Apr 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408489

Re: Poděkování

Děkuji některým hráčům Podtemna za to, že se pustili do samotného vytváření dění. Pokud budou v podobném stylu pokračovat, časem to určitě přinese ovoce a přitáhne pozornost DM, snad i včetně těch spících. :)
by Aulus
22:50 27. Apr 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408489

Re: Poděkování

Díky za víkendovou jízdu, bylo to super. :)
by Aulus
20:41 17. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Otyguth
Replies: 29
Views: 10887

Re: Otyguth

kucik wrote: To těžko. Je to jedna funkce, která spawne bosse i loot a to vždy buď obojí, nebo nic.
A nemůže to rozhazovat ta náhodnost, co se připočítává k těm 8mi hodinám?
by Aulus
21:13 16. Apr 2014
Forum: Pokec
Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Replies: 311
Views: 164448

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Asi nejlepší z Upřímných trailerů, co jsem kdy viděl. :-D
by Aulus
17:00 16. Apr 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Dorenský hvozd - jezírko
Replies: 9
Views: 4648

Re: Dorenský hvozd - jezírko

Hraničáři v lokaci mají tendenci vybít kompletně jezevce podobně jako cikáni u Ivory.
Podle mě mají tuhle tendenci všechna NPC s frakcí "defender_něco", která jsou v lokaci s nějakou lovnou zvěří nebo jiným typem příšer. Jakmile nějakou zmerčí, tak už pasou po všech, dokud jedna ze stran nepadne ...
by Aulus
00:13 11. Apr 2014
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 704046

Re: Jakou hudbu posloucháte?

sandoftime wrote:You can keep your filthy Skooma
It makes our bellies bleed
Cause when we raise our flagon
To another dead dragon
There is just one drink we need...

NORD MEAD!
Dost dobré. :D