Search found 6 matches

by Bziik
20:53 05. Aug 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 515433

Re: World of Tanks

Bože...chvilu jsem tady nebyl a koukam jak lelen :D Co to lidi hrajete? WoT? :shock: No téééda. Jinak,doporučuji si zahrat v nějakych klanovych bitvach...je to uplně o něčem jinnem.Kdo to hraje v klanu ten zajiste vi o čem pišu :)
by Bziik
12:38 03. Mar 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572547

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Pokusim se dorazit,měl bych pobyvat v tomto čase v Praze :)
by Bziik
00:55 04. Feb 2012
Forum: Koš
Topic: Nejde se připojit
Replies: 7
Views: 5277

Re: Nejde se připojit

kucik wrote:Co treba otevrt spravce hesel?
A jo,no nikdy jsem to nepotřeboval a uplně jsem na to pozapoměl...diky :)
by Bziik
00:23 04. Feb 2012
Forum: Koš
Topic: Nejde se připojit
Replies: 7
Views: 5277

Re: Nejde se připojit

kuciku ještě jeden dotazek...neviš jak zistit heslo na forko k memu nicku ? Jak to mam na starym no´tasu tak jsem ho už za ty leta zapoměl :D A zaboha si nemohu na něj vzpomenout :(
by Bziik
13:36 03. Feb 2012
Forum: Koš
Topic: Nejde se připojit
Replies: 7
Views: 5277

Re: Nejde se připojit

kucik wrote:Klikni na direct connection a napis thalie.pilsfree.cz:5121
Diky kuciku :)
by Bziik
13:31 03. Feb 2012
Forum: Koš
Topic: Nejde se připojit
Replies: 7
Views: 5277

Nejde se připojit

Zdravim,pořidil jsem si novy NB...nainstaloval NWN a dal tam vše co tam patři.Ale když spustim hru tak se mi v okně připojeni neobjevi Thalie.prostě tam nic neni,žadny server. :(.Mam na NB 7 winy.Poradi někdo , Diky :)