Search found 6 matches
- 20:53 05. Aug 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 515433
Re: World of Tanks
Bože...chvilu jsem tady nebyl a koukam jak lelen
Co to lidi hrajete? WoT?
No téééda. Jinak,doporučuji si zahrat v nějakych klanovych bitvach...je to uplně o něčem jinnem.Kdo to hraje v klanu ten zajiste vi o čem pišu 
- 12:38 03. Mar 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572547
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Pokusim se dorazit,měl bych pobyvat v tomto čase v Praze 
- 00:55 04. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Nejde se připojit
- Replies: 7
- Views: 5277
Re: Nejde se připojit
A jo,no nikdy jsem to nepotřeboval a uplně jsem na to pozapoměl...dikykucik wrote:Co treba otevrt spravce hesel?
- 00:23 04. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Nejde se připojit
- Replies: 7
- Views: 5277
Re: Nejde se připojit
kuciku ještě jeden dotazek...neviš jak zistit heslo na forko k memu nicku ? Jak to mam na starym no´tasu tak jsem ho už za ty leta zapoměl
A zaboha si nemohu na něj vzpomenout 
- 13:36 03. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Nejde se připojit
- Replies: 7
- Views: 5277
Re: Nejde se připojit
Diky kucikukucik wrote:Klikni na direct connection a napis thalie.pilsfree.cz:5121
- 13:31 03. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Nejde se připojit
- Replies: 7
- Views: 5277
Nejde se připojit
Zdravim,pořidil jsem si novy NB...nainstaloval NWN a dal tam vše co tam patři.Ale když spustim hru tak se mi v okně připojeni neobjevi Thalie.prostě tam nic neni,žadny server.
.Mam na NB 7 winy.Poradi někdo , Diky 