Bingo! Já jsem zapomněl na tuhle drobnost!Myrpa wrote:Nezaložils jinej class, než rogue?
Díky moc
Edit Myrpa: smazat
Bingo! Já jsem zapomněl na tuhle drobnost!Myrpa wrote:Nezaložils jinej class, než rogue?
Ani jedno, minimálně u většiny z nově založených pokusů jsem postupoval správně. (jak jsem psal, ty které jsem založil před tím posledním hakem, fungují, takže to bude asi něco s tím spojeného?)Myrpa wrote:Chyby z hlavy: Nerozdělils mu skilly? Nedals mu wepon focus feat?
Postavu založím, ale když dám "hrát". Vypne se NWN. Netuším proč. V logu zkuste hledat různé varianty trpaslíka Björna Nordbergssona.Myrpa wrote:Pomůžeme. Jen co Kucík projede log. Mě totiž založit postava jde. A lognout s ní také. Zkusím to ještě po restartu.