Doufám, že jsem ve správné sekci. :)
Při zadávání klíče acc na webu mi to vypsalo hlášku, že můj klíč už někdo používá. Nikde na webu ani na fórku jsem nenašel řešení (třeba jen neumím hledat), tak se tedy ptám.
Registrace na webu je prý udělaná pro to, abysme nebyli překvapeni, že má někdo stejný ...
Search found 1 match
- 20:12 09. Apr 2012
- Forum: Koš
- Topic: Můj veřejný klíč již někdo používá
- Replies: 4
- Views: 2695