Search found 3 matches
Re: Hakpack
Děkuju a hned zkusim 
Re: Hakpack
A co bych tedy měl udělat?
Hakpack
Rád bych se zeptal, jelikož bych hrál na serveru Thalie. Problém je v tom že ikdyž mám vše nainstalované včetně CEPu a obou datadisků včetně haků, tak mi ve hře napíše že mi chybí hak: tpm_cfg.hak a já nevím kde bych ho sehnal, mohl bys mi poradit?? Za odpověd děkuji