Search found 104 matches

by Freddy
20:33 04. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Tanečníkova Silueta
Replies: 3
Views: 3082

Re: Tanečníkova Silueta

Řekněměž že jsem koukal do dolní části popisku a nevšiml jsi že se jedná o Lehkou Zbroj a né o "Tílko " . Bez možnosti předem u Dobrodruha vyzkoušet no za meloun a sto tisíc nekup to :? :oops:

Moje zbrklost .



(Poslední Slova stojí třetinu, takže mě to za cenu přes meloun ani nenapadlo že půjde ...
by Freddy
13:14 03. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Tanečníkova Silueta
Replies: 3
Views: 3082

Tanečníkova Silueta

Rád bych se optal ostatních na zkušenosti s touto zbrojí pro SD.

Po nasazení na postavičku bez výstroje přidává 6 bodů do obranného čísla ,
neměla by přidávat 7 bodů ? 3 body základní obranné číslo plus 5 bodů modifikátor OČ za zbroj
mínus 1 bod penalizace ověření obranny . :?:
by Freddy
20:03 30. May 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: SMRT Uchvatitelům!
Replies: 0
Views: 4876

SMRT Uchvatitelům!

*Na hlavní vstupní bráně do Karhaty se objeví za ranního kuropění připevněný nápis*


Vy Rohatý hajzlíci !


Chci zpátky svůj pokojík na zámku !

Chci zpátky svoje prachový duchny !

Chci zpátky možnost nosit erb fialového draka na bílým poli , šunku v udírně a teplo u rozpálenýho krbu !

Chci ...
by Freddy
17:38 25. May 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Extreme Sheep LED Art

http://www.youtube.com/watch?v=D2FX9rviEhw&eurl

Nejvíc je pro mně ta Mona Lisa :D , To chtělo pořádně prozkoumat rastr toho obrázku :P
by Freddy
10:22 17. May 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

by Freddy
12:35 09. May 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Kejklíř , komediant , kumštýř , žongléř Vítek

a jeho pouliční postava Efreet s vysokou akrobacií http://www.youtube.com/watch?v=R8kXs8TlD6c&NR=1 :D


http://www.sedmicka.cz/jindrichuv-hrade ... k?id=51666
http://www.vitkuv.net/?page=video
by Freddy
00:56 09. Mar 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Určitě to tady už bylo , ale přec .. zkusím ... Ataka vzteku poté co mamča zrušila synkovy účet na World of Warcraft :wink:

http://www.stream.cz/video/429649-zachvat-vzteku


Monstrózní . :shock:
by Freddy
19:43 03. Mar 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Tak něco estetického Malující Slon .. http://www.youtube.com/watch?v=He7Ge7Sogrk

, že by některá Zvi Řátka nebyla jen chodící Steak ?? :mrgreen:
by Freddy
14:54 30. Jan 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Mně dnes nejvíc pobavil / vyděsil pořad české televize http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/2 ... z-archivu/

Výborný dokument , pro mladší ročníky povinnost vidět.
by Freddy
14:04 24. Jan 2010
Forum: Koš
Topic: Gondor, Rohan a Evropská unie
Replies: 18
Views: 7486

Gondor, Rohan a Evropská unie

Zajímavá paralela mezi dílem J.R.R.Tolkiena a naší současností , citace ze stránek http://www.janhus.estranky.cz/stranka/postrehy (uprostřed)

"

GONDOR, ROHAN A EVROPSKÁ UNIE

V roce 1937 anglický spisovatel J.R.R,Tolkien vydal knihu „Hobit“ jako první dílo z rozsáhlého následného cyklu Pán Prstenů ...
by Freddy
12:23 25. Dec 2009
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

by Freddy
23:32 23. Dec 2009
Forum: Galerie
Topic: Galerie - ze života postav
Replies: 260
Views: 177512

Re: Galerie - ze života postav

S Ochrankou na veřejnosti mezi prostým lidem .

:P
by Freddy
20:21 23. Dec 2009
Forum: Pokec
Topic: Vánoce....
Replies: 155
Views: 105896

Re: Vánoce....

Veselý Vánoce, napakovanýho Ježucha , a skvěle prožitý oslavy Slunovratu , přeje Všem na Thálce Freddy :D

http://www.vladstudio.com/cs/home_christmas/
by Freddy
18:48 19. Dec 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Musím zde vyjádřit svůj obdiv Caironovi za přestavění chudinské čtvrti v Karhatě a za vybudování Sirotčince.

Atmosféra v chudobinci je jako v románech Charlese Dickense :P