Search found 3 matches

by Sithis
23:34 06. Jul 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407379

Re: Poděkování

Taky díky všem! :) Bylo fajn si zase po nějaké době tak dobře zahrát. Val si dneska zažil zajímavou jízdu na horské dráze a já se skvěle bavil (když z toho odepíšu tu část s návštěvou Astarotha :mrgreen: ).
by Sithis
14:07 06. Oct 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1407379

Re: Poděkování

klobouk wrote:Díky za velmi veselý večer :D
Díky, díky všem! :)
by Sithis
13:35 06. Oct 2012
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 703777

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Bylo by libo něco k tanci?

Gothart - Como poden