Zdravím, chtěl bych se zeptat na několik věcí ohledně hry za mága. Pokud je tu někdo takový, nejlépe někdo, kdo už nějakou dobu hraje, napiš mi prosím PM. :)
Nejde mi ani tak o buildy a PGčkování jak o pár RP věcí k magii, takže bych spíše prosil nějakého hráče zaměřeného silně na RP. Předem děkuju ...
Search found 1 match
- 17:12 02. Jan 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Nováčkovské dotazy
- Replies: 249
- Views: 174756