Search found 5 matches
- 14:10 13. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Neverwinter online
- Replies: 19
- Views: 21309
Re: Neverwinter online
Zapomel jsem na naky pecicky typu Shadowbane ale to by takovy emo uplakanci neustali kdyby vam nekdo zboural cely mesto tady staci ze se vam ztrati medak z kapsy a misto toho aby tu byla moznost ze vam nekdo rp cmajzl mesec tak pisete gm na forum. Jste takova crybaby carebear family ufnukanku
- 13:59 13. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Neverwinter online
- Replies: 19
- Views: 21309
Re: Neverwinter online
hrajete sandbox roleplaying hru kde maj vase akce nejaky vliv na herni svet a vychvalujete tu epickou linearni p2w sracku typu PWE neverwinter. LOL si to uzijte lamky
best games ever:
Ultima Online dokud z toho EA (fuck you EA) neudelalo svoje zrudne frankeinstonovo monstrum
NWN1 pw pokud by ...
best games ever:
Ultima Online dokud z toho EA (fuck you EA) neudelalo svoje zrudne frankeinstonovo monstrum
NWN1 pw pokud by ...
- 08:48 13. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Neverwinter online
- Replies: 19
- Views: 21309
Re: Neverwinter online
epic trash tato hra to snad nemysli ani vazne
- 20:16 08. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655772
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
neverwinter od perfectworld je docela sracka, cashshop p2w lobby game nejvic podobny gw2
- 13:28 07. May 2013
- Forum: Koš
- Topic: Vadné barvy ve hře
- Replies: 16
- Views: 6812
Re: Vadné barvy ve hře
Je tu malinkej problem s tim crashovanim pri tvorbe charu, myslis ze tam je nejaky corrupt soubor nebo to ma souvislost s velikosti ram? Me to treba pokazde crashne. (win7 x64 2gb ram)