Search found 5 matches

by Craghack
14:10 13. May 2013
Forum: Pokec
Topic: Neverwinter online
Replies: 19
Views: 21309

Re: Neverwinter online

Zapomel jsem na naky pecicky typu Shadowbane ale to by takovy emo uplakanci neustali kdyby vam nekdo zboural cely mesto tady staci ze se vam ztrati medak z kapsy a misto toho aby tu byla moznost ze vam nekdo rp cmajzl mesec tak pisete gm na forum. Jste takova crybaby carebear family ufnukanku
by Craghack
13:59 13. May 2013
Forum: Pokec
Topic: Neverwinter online
Replies: 19
Views: 21309

Re: Neverwinter online

hrajete sandbox roleplaying hru kde maj vase akce nejaky vliv na herni svet a vychvalujete tu epickou linearni p2w sracku typu PWE neverwinter. LOL si to uzijte lamky

best games ever:
Ultima Online dokud z toho EA (fuck you EA) neudelalo svoje zrudne frankeinstonovo monstrum
NWN1 pw pokud by ...
by Craghack
08:48 13. May 2013
Forum: Pokec
Topic: Neverwinter online
Replies: 19
Views: 21309

Re: Neverwinter online

epic trash tato hra to snad nemysli ani vazne
by Craghack
20:16 08. May 2013
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655772

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

neverwinter od perfectworld je docela sracka, cashshop p2w lobby game nejvic podobny gw2
by Craghack
13:28 07. May 2013
Forum: Koš
Topic: Vadné barvy ve hře
Replies: 16
Views: 6812

Re: Vadné barvy ve hře

Je tu malinkej problem s tim crashovanim pri tvorbe charu, myslis ze tam je nejaky corrupt soubor nebo to ma souvislost s velikosti ram? Me to treba pokazde crashne. (win7 x64 2gb ram)