Search found 1 match

by vpn-to-jisti
14:33 13. May 2013
Forum: Pokec
Topic: Neverwinter online
Replies: 19
Views: 21329

Re: Neverwinter online

Shadowbane uz davno zrusili a x let je ve vyvoji emulator bylo to moc hardcore a good treba rasy nebyli jak ve vetsine her ze mas naky bonus typu +2 dexterity ale centaur behal 2x rychlejc nez ostatni, byli tam i litaci rasy co mohli litat minotaur mel zase epickou vydrz staminu a to je jen spicka ...