Search found 1 match
- 14:33 13. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Neverwinter online
- Replies: 19
- Views: 21329
Re: Neverwinter online
Shadowbane uz davno zrusili a x let je ve vyvoji emulator bylo to moc hardcore a good treba rasy nebyli jak ve vetsine her ze mas naky bonus typu +2 dexterity ale centaur behal 2x rychlejc nez ostatni, byli tam i litaci rasy co mohli litat minotaur mel zase epickou vydrz staminu a to je jen spicka ...