A dík moc DM Derkenovi
Search found 8 matches
- 00:33 09. Jun 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1406714
Re: Poděkování
Já dneska dík za hru hráčům ... D_E_K_A, diablo, ajax a toren... je s váma fajn hra
A dík moc DM Derkenovi
A dík moc DM Derkenovi
- 11:04 03. Jun 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1364327
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hele, tohle je záležitost průmyslových/zemědělských lihovarů a kam svůj líh prodávaj. Takže nemáš 100% jistotu, že je to líh z brambor nebo z melasy (což se od sebe stejně chuťově nedá rozeznat).
Každopádně, já požaduji normální, božský, chutný rum!
Každopádně, já požaduji normální, božský, chutný rum!
- 21:22 02. Jun 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1364327
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Noooo... Jak se to veme.
- 20:50 02. Jun 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1364327
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pálenka je pálenka... Rum je lepší. 
- 20:28 02. Jun 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1364327
- 09:42 27. May 2013
- Forum: Koš
- Topic: Zlodějští kněží + Dvojčata mágové u Azurové věže
- Replies: 2
- Views: 2509
Zlodějští kněží + Dvojčata mágové u Azurové věže
Zdravím,
jen jsem chtěl upozornit, že každý kněz/kořenářka, u kterého jsem zatím nakupoval, nabízí lékárny za přemrštěné ceny.
Ve skutečnosti pouze jejich stack po deseti. Jeden kus stojí cca 95-100zl, zatímco 10 kusů stojí cca 4600. Buďto je to chyba nebo se dohodli na strašlivé pasti na ...
jen jsem chtěl upozornit, že každý kněz/kořenářka, u kterého jsem zatím nakupoval, nabízí lékárny za přemrštěné ceny.
Ve skutečnosti pouze jejich stack po deseti. Jeden kus stojí cca 95-100zl, zatímco 10 kusů stojí cca 4600. Buďto je to chyba nebo se dohodli na strašlivé pasti na ...
- 09:56 23. May 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 703594
- 13:56 20. May 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1406714
Re: Poděkování
Taky díky moc, byla sranda
Taky chci poděkovat hráčům D_E_K_A a lordaladar za rady a pomoc
Taky chci poděkovat hráčům D_E_K_A a lordaladar za rady a pomoc