Search found 8 matches

by Bezzubka
00:33 09. Jun 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406714

Re: Poděkování

Já dneska dík za hru hráčům ... D_E_K_A, diablo, ajax a toren... je s váma fajn hra

A dík moc DM Derkenovi :)
by Bezzubka
11:04 03. Jun 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1364327

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Hele, tohle je záležitost průmyslových/zemědělských lihovarů a kam svůj líh prodávaj. Takže nemáš 100% jistotu, že je to líh z brambor nebo z melasy (což se od sebe stejně chuťově nedá rozeznat).

Každopádně, já požaduji normální, božský, chutný rum! :mrgreen:
by Bezzubka
21:22 02. Jun 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1364327

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Noooo... Jak se to veme.
by Bezzubka
20:50 02. Jun 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1364327

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Pálenka je pálenka... Rum je lepší. :D
by Bezzubka
20:28 02. Jun 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1364327

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

RUM
by Bezzubka
09:42 27. May 2013
Forum: Koš
Topic: Zlodějští kněží + Dvojčata mágové u Azurové věže
Replies: 2
Views: 2509

Zlodějští kněží + Dvojčata mágové u Azurové věže

Zdravím,

jen jsem chtěl upozornit, že každý kněz/kořenářka, u kterého jsem zatím nakupoval, nabízí lékárny za přemrštěné ceny.
Ve skutečnosti pouze jejich stack po deseti. Jeden kus stojí cca 95-100zl, zatímco 10 kusů stojí cca 4600. Buďto je to chyba nebo se dohodli na strašlivé pasti na ...
by Bezzubka
13:56 20. May 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1406714

Re: Poděkování

Taky díky moc, byla sranda :)

Taky chci poděkovat hráčům D_E_K_A a lordaladar za rady a pomoc :)