Search found 9 matches

by slouly
11:41 30. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27946

Re: nemohu se přihlásit

děkuju moc už to jde :)
by slouly
11:20 30. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27946

Re: nemohu se přihlásit

zkouším to s účtem reichi. omlouvám se tohle jsem zapomněl napsat :)
by slouly
10:57 30. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27946

Re: nemohu se přihlásit

U posledních pokusů vidim, že máš zadaný jiný veřejný klíč než se kterým se snažíš připojit. Oprav si to a mělo by ti to jet.
tak jsem poměnil všechny tři klíče a zadal na webu nový CD key a bohužel pořád nic. pořád jen výber postavy "časový limit vypršel, byl jsi odpojen od serveru"
btw ...
by slouly
10:37 30. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27946

Re: nemohu se přihlásit

píše mi to 85.135.70.154 , stejně jako mojeip.cz
jenže mě to nechce pustit přes ten výber postavy ani s tou 0.0.1 ani s tou .154 :/
by slouly
21:18 29. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27946

Re: nemohu se přihlásit

jinak pri zadani IP na webu z mojeip.cz mi to napise "Zjištěná IP adresa 127.0.0.1 se neshoduje se zadanou! Pokud hrajete na tomto počítači, máte ji spatně zadanou a nebudete vpuštěni do hry!" a kdyz jsem napsal tu 127.0.0.1 tak "ip adresu nemente pokud hrajete na tomto pocitaci". jinak porad stejny ...
by slouly
21:14 29. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27946

Re: nemohu se přihlásit

To že máš hru registrovanou na bioware je irelevantní. Stejně si musíš založit účet podle pokynů na stránkách.
no ono je to uz jedno dostanu se do vyberu postavy,tam si udelam char a dam hrat a pak cerna obrazovka a zas "vyprsel cas spojeni,byl jsi odpojen od serveru"
kamos rikal ze pry to muze ...
by slouly
20:15 29. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27946

Re: nemohu se přihlásit

tak jsem se lognul,vytvořil postavu a když dám hrát tak černá obrazovka a po nějaké době hláška "casovy limit vyprsel, byl jsi odpojen od serveru" zkusil jsem to nekolikrat a pak mi tu skocilo "byl jsi zaveden"
by slouly
18:35 29. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27946

Re: nemohu se přihlásit

Shaman88 wrote:Nutno upozornit že pokud zde jdeš hrát kvůli novým bonusům co ses dočetl v mechanice tak to zatím není možné, je to jen oznámení budoucích změn.
o žádných nových bonusech jsem ještě nečetl takže kvůli nim určitě nee :)
chci zkusit Nvn online :)
by slouly
17:49 29. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: nemohu se přihlásit
Replies: 48
Views: 27946

nemohu se přihlásit

Zdravím.
Rád bych začal hrát s Váma, jenže po stáhnutí všech haků apod. věcí jsem se zkusil přihlásit a nic...timeout :/
při zadávání IP z mojeip.cz mi to vypsalo "Zjištěná IP adresa 127.0.0.1 se neshoduje se zadanou! Pokud hrajete na tomto počítači, máte ji spatně zadanou a nebudete vpuštěni do ...