Search found 9 matches
- 11:41 30. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27946
Re: nemohu se přihlásit
děkuju moc už to jde 
- 11:20 30. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27946
Re: nemohu se přihlásit
zkouším to s účtem reichi. omlouvám se tohle jsem zapomněl napsat 
- 10:57 30. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27946
Re: nemohu se přihlásit
U posledních pokusů vidim, že máš zadaný jiný veřejný klíč než se kterým se snažíš připojit. Oprav si to a mělo by ti to jet.
tak jsem poměnil všechny tři klíče a zadal na webu nový CD key a bohužel pořád nic. pořád jen výber postavy "časový limit vypršel, byl jsi odpojen od serveru"
btw ...
tak jsem poměnil všechny tři klíče a zadal na webu nový CD key a bohužel pořád nic. pořád jen výber postavy "časový limit vypršel, byl jsi odpojen od serveru"
btw ...
- 10:37 30. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27946
Re: nemohu se přihlásit
píše mi to 85.135.70.154 , stejně jako mojeip.cz
jenže mě to nechce pustit přes ten výber postavy ani s tou 0.0.1 ani s tou .154 :/
jenže mě to nechce pustit přes ten výber postavy ani s tou 0.0.1 ani s tou .154 :/
- 21:18 29. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27946
Re: nemohu se přihlásit
jinak pri zadani IP na webu z mojeip.cz mi to napise "Zjištěná IP adresa 127.0.0.1 se neshoduje se zadanou! Pokud hrajete na tomto počítači, máte ji spatně zadanou a nebudete vpuštěni do hry!" a kdyz jsem napsal tu 127.0.0.1 tak "ip adresu nemente pokud hrajete na tomto pocitaci". jinak porad stejny ...
- 21:14 29. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27946
Re: nemohu se přihlásit
To že máš hru registrovanou na bioware je irelevantní. Stejně si musíš založit účet podle pokynů na stránkách.
no ono je to uz jedno dostanu se do vyberu postavy,tam si udelam char a dam hrat a pak cerna obrazovka a zas "vyprsel cas spojeni,byl jsi odpojen od serveru"
kamos rikal ze pry to muze ...
no ono je to uz jedno dostanu se do vyberu postavy,tam si udelam char a dam hrat a pak cerna obrazovka a zas "vyprsel cas spojeni,byl jsi odpojen od serveru"
kamos rikal ze pry to muze ...
- 20:15 29. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27946
Re: nemohu se přihlásit
tak jsem se lognul,vytvořil postavu a když dám hrát tak černá obrazovka a po nějaké době hláška "casovy limit vyprsel, byl jsi odpojen od serveru" zkusil jsem to nekolikrat a pak mi tu skocilo "byl jsi zaveden"
- 18:35 29. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27946
Re: nemohu se přihlásit
o žádných nových bonusech jsem ještě nečetl takže kvůli nim určitě neeShaman88 wrote:Nutno upozornit že pokud zde jdeš hrát kvůli novým bonusům co ses dočetl v mechanice tak to zatím není možné, je to jen oznámení budoucích změn.
chci zkusit Nvn online
- 17:49 29. Aug 2013
- Forum: Koš
- Topic: nemohu se přihlásit
- Replies: 48
- Views: 27946
nemohu se přihlásit
Zdravím.
Rád bych začal hrát s Váma, jenže po stáhnutí všech haků apod. věcí jsem se zkusil přihlásit a nic...timeout :/
při zadávání IP z mojeip.cz mi to vypsalo "Zjištěná IP adresa 127.0.0.1 se neshoduje se zadanou! Pokud hrajete na tomto počítači, máte ji spatně zadanou a nebudete vpuštěni do ...
Rád bych začal hrát s Váma, jenže po stáhnutí všech haků apod. věcí jsem se zkusil přihlásit a nic...timeout :/
při zadávání IP z mojeip.cz mi to vypsalo "Zjištěná IP adresa 127.0.0.1 se neshoduje se zadanou! Pokud hrajete na tomto počítači, máte ji spatně zadanou a nebudete vpuštěni do ...