Search found 2 matches

by Laxus
23:08 23. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Chyba nechyba
Replies: 15
Views: 9228

Re: Chyba nechyba

Shaman88 wrote:
Laxus wrote:
Rejty wrote:A co si z toho máme tedy odnést?
Myslím, že chcel povedať, že na lagujúcom servery hráči časom nebudú hrať, pretože to ani nebude možné.
A ty máš lagy?
Cez deň obrovské, v noci je to v pohode.
by Laxus
12:23 23. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: Chyba nechyba
Replies: 15
Views: 9228

Re: Chyba nechyba

Rejty wrote:A co si z toho máme tedy odnést?
Myslím, že chcel povedať, že na lagujúcom servery hráči časom nebudú hrať, pretože to ani nebude možné.