Cez deň obrovské, v noci je to v pohode.Shaman88 wrote:A ty máš lagy?Laxus wrote:Myslím, že chcel povedať, že na lagujúcom servery hráči časom nebudú hrať, pretože to ani nebude možné.Rejty wrote:A co si z toho máme tedy odnést?
Search found 2 matches
- 23:08 23. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Chyba nechyba
- Replies: 15
- Views: 9228
Re: Chyba nechyba
- 12:23 23. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: Chyba nechyba
- Replies: 15
- Views: 9228
Re: Chyba nechyba
Myslím, že chcel povedať, že na lagujúcom servery hráči časom nebudú hrať, pretože to ani nebude možné.Rejty wrote:A co si z toho máme tedy odnést?