banální chyba, moc se omlouvám.... předpokládám jsem, že se píše double L :/ adresu jsem opravil a vše funguje jak má. Děkuji všem za pomocShaman88 wrote:Co píšeš do přímého připojení?
Nojba
banální chyba, moc se omlouvám.... předpokládám jsem, že se píše double L :/ adresu jsem opravil a vše funguje jak má. Děkuji všem za pomocShaman88 wrote:Co píšeš do přímého připojení?
Jj to jsem kontroloval. Ještě nějaká možnost?soul1 wrote:maš na strankach nastavene spravne kliče a hlavně IP? (jedina věc co mě teď napadla)