Search found 460 matches

by Zeerit
18:05 21. Nov 2019
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 554284

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Barbar321 wrote:
hrasok123 wrote:Ja aktuálne sledujem nový Star Wars seriál a je to pecka na https://filmplanet.to/online-serialy/the-mandalorian/
Koukal jsem na kousek a vypadá to zajímavě. Ale jestli jsem to dobře pochopil, jsou zatím venku jen ty první dvě epizody, je to tak?
Ano.
by Zeerit
11:03 19. Dec 2018
Forum: Koš
Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
Replies: 134
Views: 75303

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Má pravdu předseda. Zdroje světla jsou při přechodu prevít. Musel jsem kvůli tomu přestat nosit lucerničku :cry:
by Zeerit
19:06 12. Nov 2018
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1336530

Re: Vtípky

Tohle je celkem standardní helma, ne? Nenapadá mě čím by to bylo :) . Aillen zajdi se tam mrknout ještě jednou.
by Zeerit
19:05 28. Oct 2018
Forum: Koš
Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
Replies: 134
Views: 75303

Re: Úpravy Kelu k diskuzi


Má někdo nápad na název Dobrodruhova krámku v kelu? Bylo by fajn, kdyby krámek byl zachován, ale první jméno by mohlo být nějak jiné. Napadlo mě Mohamedův krámek třeba :).

A proč ne rovnou Aláhův :D

Teď vážně.. vzhledem k tomu, že dobrodruh také není vyloženě jméno, volil bych něco ...
by Zeerit
14:53 20. Oct 2018
Forum: Koš
Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
Replies: 134
Views: 75303

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Tak tak. Myšlenka byla alternativa balíku. Po RP stránce odpovídající každodennimu dění v aréně, otroci a nižší třídy. Zároveň Kel trochu oživit a dát mu něco spešl. Pro mě byl starý Kel v zásadě průchoďák podobně jako Ivory.
by Zeerit
10:24 19. Oct 2018
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 815707

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Finančně opravdu hodně a taky pozjistit kde sehnat jakou duši není žádnej med.
by Zeerit
10:21 19. Oct 2018
Forum: Koš
Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
Replies: 134
Views: 75303

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Nedala by se aréna v Kelu nějak aktivně využít? Po RP stránce jsou tam souboje na život a na smrt každodenní záležitost, ale ve skutečnosti na ní padá prach, protože souboje hráču za rok by se nejspíše daly spočítat na prstech jedné ruky. Třeba nějaký systém na bázi balíkáře. Manažer arény by po ...
by Zeerit
11:33 16. Oct 2018
Forum: Koš
Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
Replies: 134
Views: 75303

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Nemůže :D Barvíř je na poměry velmi frekventované místo a možnosti úpravy oblečení je imo jedna z velkých výhod Thalky. Každý kdo koupí novou zbroj ji hned běží upravit a proto jsem ho dal na své mapce hned naproti hospě. Umístění na nové Pux mapce je taky dobré!
by Zeerit
10:36 16. Oct 2018
Forum: Koš
Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
Replies: 134
Views: 75303

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Ty domečky v přístavu by se možná taky daly nějak využít/vyměnit. Momentálně je tam jen barvíř a NPC na balíky. Barvíř se přesune a zbude tam celkem dost nevyužitýho místa. Pokud tam teda nejsou hráčský byty, to se přiznám jsem nikdy nezkoumal.
by Zeerit
12:51 15. Oct 2018
Forum: Koš
Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
Replies: 134
Views: 75303

Re: Úpravy Kelu k diskuzi

Mě vždycky zajímalo jestli má Kel nějaký kanalizační systém či nikoliv. :) Pokud by se přesunul trh a zredukovalo podzemí (s čimž souhlasím), tak by se dal prostor využít třeba i na to.

A půjčuju si hezkou Pux mapku a navrhuju úpravu :)
by Zeerit
10:23 11. Oct 2018
Forum: Koš
Topic: šermíř
Replies: 3
Views: 4128

Re: šermíř

Ano
by Zeerit
09:16 09. Oct 2018
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1656512

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Mně horší nepřijde. Elder Scrolls nikdy dobrej combat nemělo :D
by Zeerit
10:27 05. Oct 2018
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1656512

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Nový trailer na Legends of Aria / Shards online.
4.prosince na Steamu v "early access", jnými slovy placená beta :)

https://youtu.be/ijp7zA_QIqs
by Zeerit
22:04 28. Sep 2018
Forum: Koš
Topic: Turnaj - průzkum
Replies: 24
Views: 14163

Re: Turnaj - průzkum

sandoftime wrote:
Puxina wrote:A další, vymyslet toho jde hodně třeba "Kdo přežije" prostě všichni proti všem s tím, že kdo zůstane poslední naživu tak vyhrává (samozřejmě bez skrývaní nebo neviditelnosti ;) ).
Thalie Royale
Image
by Zeerit
17:23 22. Sep 2018
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1656512

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Nevím jestli by unesla ty stehna s tak malýma křídlama :D