Ano.Barbar321 wrote:Koukal jsem na kousek a vypadá to zajímavě. Ale jestli jsem to dobře pochopil, jsou zatím venku jen ty první dvě epizody, je to tak?hrasok123 wrote:Ja aktuálne sledujem nový Star Wars seriál a je to pecka na https://filmplanet.to/online-serialy/the-mandalorian/
Search found 460 matches
- 18:05 21. Nov 2019
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 554284
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- 11:03 19. Dec 2018
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
- Replies: 134
- Views: 75303
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Má pravdu předseda. Zdroje světla jsou při přechodu prevít. Musel jsem kvůli tomu přestat nosit lucerničku 
Re: Vtípky
Tohle je celkem standardní helma, ne? Nenapadá mě čím by to bylo
. Aillen zajdi se tam mrknout ještě jednou.
- 19:05 28. Oct 2018
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
- Replies: 134
- Views: 75303
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Má někdo nápad na název Dobrodruhova krámku v kelu? Bylo by fajn, kdyby krámek byl zachován, ale první jméno by mohlo být nějak jiné. Napadlo mě Mohamedův krámek třeba :).
A proč ne rovnou Aláhův :D
Teď vážně.. vzhledem k tomu, že dobrodruh také není vyloženě jméno, volil bych něco ...
- 14:53 20. Oct 2018
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
- Replies: 134
- Views: 75303
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Tak tak. Myšlenka byla alternativa balíku. Po RP stránce odpovídající každodennimu dění v aréně, otroci a nižší třídy. Zároveň Kel trochu oživit a dát mu něco spešl. Pro mě byl starý Kel v zásadě průchoďák podobně jako Ivory.
- 10:24 19. Oct 2018
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 815707
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Finančně opravdu hodně a taky pozjistit kde sehnat jakou duši není žádnej med.
- 10:21 19. Oct 2018
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
- Replies: 134
- Views: 75303
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Nedala by se aréna v Kelu nějak aktivně využít? Po RP stránce jsou tam souboje na život a na smrt každodenní záležitost, ale ve skutečnosti na ní padá prach, protože souboje hráču za rok by se nejspíše daly spočítat na prstech jedné ruky. Třeba nějaký systém na bázi balíkáře. Manažer arény by po ...
- 11:33 16. Oct 2018
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
- Replies: 134
- Views: 75303
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Nemůže
Barvíř je na poměry velmi frekventované místo a možnosti úpravy oblečení je imo jedna z velkých výhod Thalky. Každý kdo koupí novou zbroj ji hned běží upravit a proto jsem ho dal na své mapce hned naproti hospě. Umístění na nové Pux mapce je taky dobré!
- 10:36 16. Oct 2018
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
- Replies: 134
- Views: 75303
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Ty domečky v přístavu by se možná taky daly nějak využít/vyměnit. Momentálně je tam jen barvíř a NPC na balíky. Barvíř se přesune a zbude tam celkem dost nevyužitýho místa. Pokud tam teda nejsou hráčský byty, to se přiznám jsem nikdy nezkoumal.
- 12:51 15. Oct 2018
- Forum: Koš
- Topic: Úpravy Kelu k diskuzi
- Replies: 134
- Views: 75303
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Mě vždycky zajímalo jestli má Kel nějaký kanalizační systém či nikoliv.
Pokud by se přesunul trh a zredukovalo podzemí (s čimž souhlasím), tak by se dal prostor využít třeba i na to.
A půjčuju si hezkou Pux mapku a navrhuju úpravu
A půjčuju si hezkou Pux mapku a navrhuju úpravu
- 09:16 09. Oct 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1656512
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Mně horší nepřijde. Elder Scrolls nikdy dobrej combat nemělo 
- 10:27 05. Oct 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1656512
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Nový trailer na Legends of Aria / Shards online.
4.prosince na Steamu v "early access", jnými slovy placená beta
https://youtu.be/ijp7zA_QIqs
4.prosince na Steamu v "early access", jnými slovy placená beta
https://youtu.be/ijp7zA_QIqs
- 22:04 28. Sep 2018
- Forum: Koš
- Topic: Turnaj - průzkum
- Replies: 24
- Views: 14163
Re: Turnaj - průzkum
sandoftime wrote:Thalie RoyalePuxina wrote:A další, vymyslet toho jde hodně třeba "Kdo přežije" prostě všichni proti všem s tím, že kdo zůstane poslední naživu tak vyhrává (samozřejmě bez skrývaní nebo neviditelnosti).

- 17:23 22. Sep 2018
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1656512
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Nevím jestli by unesla ty stehna s tak malýma křídlama 