Search found 52 matches

by Alrik
16:08 05. Feb 2014
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254574

Re: Zajímavá videa

co takhle kdyby opravdu nešlo o peníze
https://www.youtube.com/watch?v=H_ecpu5MwZE#t=38
by Alrik
00:48 05. Feb 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404075

Re: Poděkování

Chci poděkovat Nině za to hraní :) a všem ostatním s kterýma mužu hrát:)
by Alrik
22:24 04. Feb 2014
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404075

Re: Poděkování

Kathermara wrote:
Caehan wrote:Tradiční dík Kath za telenovelu!

To průběžné zakončení bylo pěkné, už teď se těším na další díl.
A já děkuju všem za pochvaly a že to čtou, když už jsem to sepsala :D
a ja ti děkuju za ty naše telly :-D aspoň se nenudim když se nudim
by Alrik
20:05 04. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
Replies: 90
Views: 30032

Re: Barvíř

karolina wrote:Na servru je to omezené typem zbroje.. Ale některé vzhledy vypadly uplně no...Jinak jsem našla pár nových vzhledů, zatím jen dámské trupy.
je to dosti divné sou tam třeba 0 kabatce a na serveru nejdou použit:(
by Alrik
18:41 04. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
Replies: 90
Views: 30032

Re: Barvíř

mam tu malé pochybnosti zkusil sem se podivat na to tvoje Kuciku a tam všechny modeli co maji fungovat funguji, pokuď je to přimo ze serveru tak tedy by měli fungovat i na serveru ale tam nefunguji
by Alrik
14:30 03. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
Replies: 90
Views: 30032

Re: Barvíř

Rozbalíš si ten hak s modelama (nejvíc hadrů bude asi v nt_clothes_f01 a nt_clothes_m01) a tam uvidíš spoustu .mdl souborů.
Název každýho toho souboru udává co je to zač. Např: p f a 0 _ handr 109 .mdl

Když to rozeberu jedno po druhym, tak:
p - znamená že je to hráčskej model
f - znamená pohlaví ...
by Alrik
01:40 03. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Toulce
Replies: 15
Views: 8167

Re: Toulce

-darkvision- wrote:
Alrik wrote:jasný ale co takhle rukavice mnicha :)
1k6 v kelu .. 50k myslim ..
oh opravdu ? sem je tam právě nikde nenašel .... asi sem se přehlidl
by Alrik
18:27 02. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Toulce
Replies: 15
Views: 8167

Re: Toulce

jasný ale co takhle rukavice mnicha :)
by Alrik
01:22 02. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
Replies: 90
Views: 30032

Re: Barvíř

Zeerit wrote:To už mi došlo, tak to koukej předělat na 0 ať to můžu používat ! Pronto.
vyřešeno doufám
by Alrik
12:40 01. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
Replies: 90
Views: 30032

Re: Barvíř

Zeerit wrote:V toolu ukazuje 1 OČ. Prava, že ten light u kterýho jsem to hledal měl 2 OČ.
Každy z Oč má své předdělané modely a těch se drži tedy pokud to je na oč 1 nemužeš to dát na oč 2
by Alrik
10:22 01. Feb 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
Replies: 90
Views: 30032

Re: Barvíř

Evidentně Kucik nechce abych mohl komunikovat s ostatními a tedy mi zablokoval psaní soukromých zpráv, udělejte to prosím někdo jiný :) Nemám k tomu potřebný Hak a když jsem o něj požádal tak se to kucikovy zdálo asi moc :) Proč mi rovnou nedat ban na Forum je to snažší než blokovat uživatele bych ...
by Alrik
22:48 30. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
Replies: 90
Views: 30032

Re: Barvíř

Jak já mohu zjistit která mista jsou volná a která ne když víc jak polovinu modelu to přehodi ale neni nic vidět neboli spiš je vidět ten samej co byl ale je tam jiný

Uplne jednoduse. Pripravis si modul na prohlizeni modelu. Treba takovej cloth_test3.rar , projdes si vsechny vzhledy pro vsechny ...
by Alrik
22:35 30. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
Replies: 90
Views: 30032

Re: Barvíř

kokosak wrote:Tys neměl dost tropického ovoce, Rofíčku?
Evidntně chlapec nechape čeho chci dosáhnout :) bouhžel je to smutné až to bolí a tak ho mužu jen poplácat po rameni a začit jej ignorovat:)
by Alrik
22:20 30. Jan 2014
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
Replies: 90
Views: 30032

Re: Barvíř

Jak já mohu zjistit která mista jsou volná a která ne když víc jak polovinu modelu to přehodi ale neni nic vidět neboli spiš je vidět ten samej co byl ale je tam jiný