Search found 52 matches
- 20:46 06. Feb 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254574
- 16:08 05. Feb 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254574
Re: Zajímavá videa
co takhle kdyby opravdu nešlo o peníze
https://www.youtube.com/watch?v=H_ecpu5MwZE#t=38
https://www.youtube.com/watch?v=H_ecpu5MwZE#t=38
- 00:48 05. Feb 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404075
Re: Poděkování
Chci poděkovat Nině za to hraní
a všem ostatním s kterýma mužu hrát:)
- 22:24 04. Feb 2014
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404075
Re: Poděkování
a ja ti děkuju za ty naše tellyKathermara wrote:A já děkuju všem za pochvaly a že to čtou, když už jsem to sepsalaCaehan wrote:Tradiční dík Kath za telenovelu!
To průběžné zakončení bylo pěkné, už teď se těším na další díl.
- 20:05 04. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
- Replies: 90
- Views: 30032
Re: Barvíř
je to dosti divné sou tam třeba 0 kabatce a na serveru nejdou použit:(karolina wrote:Na servru je to omezené typem zbroje.. Ale některé vzhledy vypadly uplně no...Jinak jsem našla pár nových vzhledů, zatím jen dámské trupy.
- 18:41 04. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
- Replies: 90
- Views: 30032
Re: Barvíř
mam tu malé pochybnosti zkusil sem se podivat na to tvoje Kuciku a tam všechny modeli co maji fungovat funguji, pokuď je to přimo ze serveru tak tedy by měli fungovat i na serveru ale tam nefunguji
- 14:30 03. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
- Replies: 90
- Views: 30032
Re: Barvíř
Rozbalíš si ten hak s modelama (nejvíc hadrů bude asi v nt_clothes_f01 a nt_clothes_m01) a tam uvidíš spoustu .mdl souborů.
Název každýho toho souboru udává co je to zač. Např: p f a 0 _ handr 109 .mdl
Když to rozeberu jedno po druhym, tak:
p - znamená že je to hráčskej model
f - znamená pohlaví ...
Název každýho toho souboru udává co je to zač. Např: p f a 0 _ handr 109 .mdl
Když to rozeberu jedno po druhym, tak:
p - znamená že je to hráčskej model
f - znamená pohlaví ...
- 01:40 03. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Toulce
- Replies: 15
- Views: 8167
Re: Toulce
oh opravdu ? sem je tam právě nikde nenašel .... asi sem se přehlidl-darkvision- wrote:1k6 v kelu .. 50k myslim ..Alrik wrote:jasný ale co takhle rukavice mnicha
- 18:27 02. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Toulce
- Replies: 15
- Views: 8167
Re: Toulce
jasný ale co takhle rukavice mnicha 
- 01:22 02. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
- Replies: 90
- Views: 30032
Re: Barvíř
vyřešeno doufámZeerit wrote:To už mi došlo, tak to koukej předělat na 0 ať to můžu používat ! Pronto.
- 12:40 01. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
- Replies: 90
- Views: 30032
Re: Barvíř
Každy z Oč má své předdělané modely a těch se drži tedy pokud to je na oč 1 nemužeš to dát na oč 2Zeerit wrote:V toolu ukazuje 1 OČ. Prava, že ten light u kterýho jsem to hledal měl 2 OČ.
- 10:22 01. Feb 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
- Replies: 90
- Views: 30032
Re: Barvíř
Evidentně Kucik nechce abych mohl komunikovat s ostatními a tedy mi zablokoval psaní soukromých zpráv, udělejte to prosím někdo jiný :) Nemám k tomu potřebný Hak a když jsem o něj požádal tak se to kucikovy zdálo asi moc :) Proč mi rovnou nedat ban na Forum je to snažší než blokovat uživatele bych ...
- 22:48 30. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
- Replies: 90
- Views: 30032
Re: Barvíř
Jak já mohu zjistit která mista jsou volná a která ne když víc jak polovinu modelu to přehodi ale neni nic vidět neboli spiš je vidět ten samej co byl ale je tam jiný
Uplne jednoduse. Pripravis si modul na prohlizeni modelu. Treba takovej cloth_test3.rar , projdes si vsechny vzhledy pro vsechny ...
Uplne jednoduse. Pripravis si modul na prohlizeni modelu. Treba takovej cloth_test3.rar , projdes si vsechny vzhledy pro vsechny ...
- 22:35 30. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
- Replies: 90
- Views: 30032
Re: Barvíř
Evidntně chlapec nechape čeho chci dosáhnoutkokosak wrote:Tys neměl dost tropického ovoce, Rofíčku?
- 22:20 30. Jan 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Barvíř
- Replies: 90
- Views: 30032
Re: Barvíř
Jak já mohu zjistit která mista jsou volná a která ne když víc jak polovinu modelu to přehodi ale neni nic vidět neboli spiš je vidět ten samej co byl ale je tam jiný