Je mi to líto, ale nepamatuju, že by se někdy trest stáhnul.Thenesen wrote:human_wreck wrote:Thenesen wrote: ono je kupa lidi presvedcena o nasi nevine... jen DM porad opakuji stejnou pisnicku ze se na tom shodl cely team a ze to nebudou resit
Asi je čas se na tenhle thread vyprdnout. Beztak to za chvíli smáznou.