Search found 138 matches

by human_wreck
23:53 25. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58913

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní

Thenesen wrote:
human_wreck wrote:
Thenesen wrote: ono je kupa lidi presvedcena o nasi nevine... jen DM porad opakuji stejnou pisnicku ze se na tom shodl cely team a ze to nebudou resit
Je mi to líto, ale nepamatuju, že by se někdy trest stáhnul.
Asi je čas se na tenhle thread vyprdnout. Beztak to za chvíli smáznou.
by human_wreck
23:21 25. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58913

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní

Thenesen wrote: edit: jak by ses citil byt v me situaci?
Já jsem přesvědčen o vaší nevině a beru to tak, jako by se to stalo mě.
by human_wreck
23:13 25. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58913

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní


1) Nejasnosti ohledně "soudnictví" na Thalii a příbuzná témata.
Není mi jasné, odkud mnozí pisatelé nabyli přesvědčení, že na Thalii panuje nějaká demokracie. Tak tomu samozřejmě není. Thalie je soukromý projekt, který má své majitele a administrátory, kteří určují pravidla projektu. Tzn. je ...
by human_wreck
16:46 25. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58913

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní

Co se týče toho chození z místa na místo a sbírání časovek - není to žádná pohledná hra, ale pravidlům se to každopádně neprotiví. Jestli se jedná o nový nežádoucí trend, tak by prostě chtělo upozornit hráče, že se na to nehledí dobře. Každopádně za afkování Menderon banánek nemá.
by human_wreck
12:10 23. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58913

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní

Ad reagování na každou postavu.

Asi by se dalo všímat třeba postav s historií popřípadě prvních postav na učtu nebo něco podobného. I když to už by bylo asi moc velký piplání.

Ad vysedávání a afkování u hospody v Ivory.

Tohle je naprosto regulerní exphunt a podle toho odpovídající kvalita hry ...
by human_wreck
16:30 19. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Klidné kouzla
Replies: 3
Views: 2990

Re: Klidné kouzla

A měl jsi v tom nějakýho clerica nebo wiznu na 17?
by human_wreck
08:55 19. Jul 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: "Poezie" pro všední den
Replies: 10
Views: 10135

Re: "Poezie" pro všední den

// Tato činnost byla skutečně ve hře prováděna. Od zjišťování informací, přes psaní po následné noční vyškrabování v Karatě.
by human_wreck
20:34 18. Jul 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: "Poezie" pro všední den
Replies: 10
Views: 10135

Re: "Poezie" pro všední den

Na zdech Karathských domů se občas najdou vyryté průpovídky od Hayidashe.

Nalejvá se vínem rudým,
který ze žil vysál chudým.
Hubu máchá v kančím mase,
ty Ambite, ty jseš prase!

---------------------

Děti kopou, chudí platí,
zločinci jsou rázem svatí.
Šestá rota brousí meče,
Ambit bude brzo ...
by human_wreck
13:59 18. Jul 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: "Poezie" pro všední den
Replies: 10
Views: 10135

Re: "Poezie" pro všední den

Na několika Karathských domech se přes noc objevily připevněné pergameny s následujícím textem. Podepsané někým, kdo si říká Hayidash.

Na vědomost se lidu dává,
od kancléře velká zpráva!

My Arbit první, nový král,
voláme všechny lapky, vrahy.
Každého, kdo by o zlatku stál
za zabití bez výstrahy ...
by human_wreck
10:04 18. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Hlasovani o novem baneru na forum.
Replies: 26
Views: 12499

Re: Hlasovani o novem baneru na forum.

monstera wrote:( Nostalgicky vzpomíná na dobu kdy u rybníka v Ivory bylo ohniště.... )
Ty NPC děti co furt spamovaly HA! HA! mi ani nepřipomínejte .)
by human_wreck
17:19 16. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Chybějící krk u postavy
Replies: 30
Views: 13472

Re: Připosražená hlava u lidské ženské postavy

Já mám týden staré haky z webu a taky to blbne. Chtělo by to v tom případě asi aktualizovat.
by human_wreck
16:57 16. Jul 2010
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351418

Re: Portréty postav

Bardka Shadiyah :wink:
Shadi.rar
(190.86 KiB) Downloaded 317 times
by human_wreck
12:11 15. Jul 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: "Poezie" pro všední den
Replies: 10
Views: 10135

Re: "Poezie" pro všední den

Ztracený epos o rekovi Mannazu Dotianovi. Zachoval se z něj pouze prolog, kde je Mannaz ještě robátko a přijde vinou otce v boji s orky o matku a poté přísaha berserkrů, kterou skládá před svým zhoubným koncem ...

Prolog

Horami nesl se bolestný řev,
tkaný je nití, jež zove se krev.
Horami nesl se ...
by human_wreck
11:40 15. Jul 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: "Poezie" pro všední den
Replies: 10
Views: 10135

Re: "Poezie" pro všední den

(Vzpomínka na minulost. Reakce na první drowy - rodinu N`Abarn. Trochu vytrženo z kontextu. Únor 2008)

Vepři

Slyšela jsem včera ve vsi,
Že pod zemí žijí vepři
Co tváře mají špínou černé
Umýt se jít, to je nehne.

Bylo vepřům velmi smutno
Řekli tedy „sluhů nutno!“
Pochytali krysy, můry,
Chlubí se ...
by human_wreck
11:32 15. Jul 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: "Poezie" pro všední den
Replies: 10
Views: 10135

Re: "Poezie" pro všední den

(Vzpomínka na minulost. První karathský turnaj po wipu - únor 2008 Revised)

1

“Hej pane řezník! Rychle, rychle!“
Zakřičí Shadi a zoufale vzdychne.
„Povězte mi prosím honem,
Kde se tu lid baví bojem?“

Řezník otře pracky mastné,
zamračí se, svíčku zhasne.
„Hloupá náno, zmiz mi z očí!
Než tě zliju ...