Požádám tedy WB na ToSu o pár rad a ozvu se ti přes PM.kucik wrote:Urcite privitam jakekoliv informace.
PS: Není to problém, mají na rady přímo topic takže vše bude OK a legál
Požádám tedy WB na ToSu o pár rad a ozvu se ti přes PM.kucik wrote:Urcite privitam jakekoliv informace.