Search found 8 matches

by vugi2
08:44 12. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
Replies: 130
Views: 110642

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Krátce po založení EQ k mě k NWN přitáhl tehdejší kolega z práce: Anurin
by vugi2
18:45 10. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Toto je konečná pro všechny bugery.
Replies: 18
Views: 9684

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Aha, tak pokud ti nejde projít protože nevidíš ten portál, tak máš něco špatného v CEPu. Všechno z něj smaž a stáhni si nový.

Jméno postavy nemusí být nutně úplně jiné. Drobná obměna stačí.
Trochu se do toho zamotal ten druhý hráč, co se tam motal, takže DM nejspíš tobě řekl, co měl říct jemu a ...
by vugi2
18:34 10. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Toto je konečná pro všechny bugery.
Replies: 18
Views: 9684

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

CEP2.4 tu máme všichni. Zkus prázdný /override.
Zkusil jsem stále to samé... místo X možnost barev u vousu a tetovani se mi zobrazuje pouze cca 12.. a kdyz se pokusim zmenit barvu vlasu.. tak vlasy zestříbří . ..
odinstaluju celou hru, promáznu registry, pokud tam nwn něco má a nainstaluju ho celé ...
by vugi2
18:32 10. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Toto je konečná pro všechny bugery.
Replies: 18
Views: 9684

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Ne, není problém s mezerami ani s ničím podobným. Ta poslední postava by měla normálně fungovat.
Co jsi tam měl za problém teď? Co znamená, že nemůžeš dál?

Postava se objevila uprostřed kameného kruhu.. měl by to byt nějaky portal, ale nejde mi na něj kliknout a projit jim nevidim ho .. možna to ...
by vugi2
18:23 10. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Toto je konečná pro všechny bugery.
Replies: 18
Views: 9684

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Nezakládaj vícero postav s identickým jménem.

Jako že nejde měnit barva tetování při vytváření postavy před loginem do světa? Ne, to není normální :)

Prosím o smazání všech postav s účtu: vugi abych to mohl korektně vyzkoušet, když je tedy problém se jménem .. Kili z Nordrim z Khar-Durn to tam ...
by vugi2
17:56 10. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Toto je konečná pro všechny bugery.
Replies: 18
Views: 9684

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Amber wrote:Nezkoušel jsi druhý a další pokusy s naprosto stejným jménem postavy?
Ano zkoušel .. ted jsem to jméno zkrátil a nedal jsem vůbec žádný popis postavy (byl hodne dlouhy) ted uz jsem ve hre na nějakem kamenem kruhu a nejde jít nikam dál
by vugi2
17:49 10. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Toto je konečná pro všechny bugery.
Replies: 18
Views: 9684

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Řekl bych, že bude problém v tom relogování. Založ novou postavu a zkus projít celé vytvoření postavy v úvodní lokaci bez relogů.
To už jsem zkoušel a děje se to samé, žádný relog neproběhl..4
PS: při tvorbě vzhleu psotavy mi nejde měnit barva vlau a tetovani.. to je normalni?

Už to jde.. asi to ...
by vugi2
17:41 10. Mar 2014
Forum: Koš
Topic: Toto je konečná pro všechny bugery.
Replies: 18
Views: 9684

Toto je konečná pro všechny bugery.

Postupoval jsem dle návodu na tvorbu postavy a nedostanu se přes ďábla z podsvětí. Neustále mě to tuto hlášku.
účet: vugi
postava: Kili z Nordrim z Khar-Durn

díky za pomoc