Search found 1801 matches

by Krata
09:34 14. Jun 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Replies: 72
Views: 86841

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

hmm.. čekal jsem větší jásot :D
by Krata
14:04 13. Jun 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Replies: 72
Views: 86841

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015

z nížin i páni z kolína dorazí :)
by Krata
23:50 14. Oct 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1361923

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

jo a plácnou to na web, mrzí mě že neni aktualizovanej protože to je první věc, kterou každej najde.. že žije forum a je tu plno úprav už si nikdo nevšimne :(
by Krata
22:33 09. Oct 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Replies: 48
Views: 38741

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

bohužel já se z práce netrhnu, začal jsem to zvažovat pozdě a už to neuhádám :/
by Krata
23:14 08. Oct 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Replies: 48
Views: 38741

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

hej.. mě štvete :D
by Krata
10:53 06. Oct 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Replies: 48
Views: 38741

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

pokud pojedete vy tak se zkusim tak nějak zařídit :)

EDIT: oprava, nepojedu i tak, to datum jsem celej víkend v práci a bohužel s tim nic neudělám :-/
by Krata
19:31 03. Oct 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Replies: 48
Views: 38741

Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014

Veškěrá aktivita pajky už je jen ke srazum, kde píše že nejde nebo že má něco strašně moc důležitého ne? :D

Mimochodem taky nejedu, bez podpory slováků, brnáků nebo kolínáků se tam sám bojim :D
by Krata
22:05 01. Oct 2014
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655227

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

jsem naposled hrál jedničku a ještě nedohrál.. ale tohle vypadá luxusně
by Krata
09:03 30. Sep 2014
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655227

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

G-Ladiator: tak to jsem tě špatně pochopil

Sandoftime: Já to té hře ani nevyčítám, sice to jsou jen pixeli ale hezky se na ně kouká :D
by Krata
00:20 30. Sep 2014
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655227

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Son of rome dělali Naughtydog? Tyjo tak to jsem ani nevěděl, tolik jsem se o tu hru ani nezajímal :) .. nedávno jsem četl hezkej článek o čechovi z naughtydog a o tom, jak se třeba podílel na The Last of Us... veděli jste že celé anymace umírání jsou ukované českýma ručičkama? :D

Jo a GW2 jsem po ...
by Krata
19:17 29. Sep 2014
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655227

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Son of Rome byla taky PS exkluzivita a jak to dopadlo.. prachy jsou důležitější, namlsaj PSka a jesli z toho budou chtít ještě něco vymačkat, udělaj PC konverzi... otázkou jesli se do toho pustěj
by Krata
18:56 29. Sep 2014
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655227

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Tohle mě taky mooc mrzí :D , ale konzoli kvůli pár hrám kupovat taky nehodlám :)
by Krata
16:08 29. Sep 2014
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655227

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

jen neni to co všichni očekávali a co z toho sami vývojáři dělali, klasická střílečka s prvky MMO, ale docela se mi líbila.. uvidím ještě :)
by Krata
16:07 29. Sep 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1361923

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

ahaaa, tak to jo.. to mě nenapadlo, díky :)
by Krata
15:57 29. Sep 2014
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1361923

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Nechybí mi to úplně na Thalii, ale dá se někde stáhnout soundtrack z Thalie? Některá muzika je fakt skvělá :)