Search found 1801 matches
- 09:34 14. Jun 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86841
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
hmm.. čekal jsem větší jásot 
- 14:04 13. Jun 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
- Replies: 72
- Views: 86841
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
z nížin i páni z kolína dorazí 
- 23:50 14. Oct 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1361923
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jo a plácnou to na web, mrzí mě že neni aktualizovanej protože to je první věc, kterou každej najde.. že žije forum a je tu plno úprav už si nikdo nevšimne 
- 22:33 09. Oct 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
- Replies: 48
- Views: 38741
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
bohužel já se z práce netrhnu, začal jsem to zvažovat pozdě a už to neuhádám :/
- 23:14 08. Oct 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
- Replies: 48
- Views: 38741
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
hej.. mě štvete 
- 10:53 06. Oct 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
- Replies: 48
- Views: 38741
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
pokud pojedete vy tak se zkusim tak nějak zařídit 
EDIT: oprava, nepojedu i tak, to datum jsem celej víkend v práci a bohužel s tim nic neudělám :-/
EDIT: oprava, nepojedu i tak, to datum jsem celej víkend v práci a bohužel s tim nic neudělám :-/
- 19:31 03. Oct 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
- Replies: 48
- Views: 38741
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Veškěrá aktivita pajky už je jen ke srazum, kde píše že nejde nebo že má něco strašně moc důležitého ne? 
Mimochodem taky nejedu, bez podpory slováků, brnáků nebo kolínáků se tam sám bojim
Mimochodem taky nejedu, bez podpory slováků, brnáků nebo kolínáků se tam sám bojim
- 22:05 01. Oct 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655227
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
jsem naposled hrál jedničku a ještě nedohrál.. ale tohle vypadá luxusně
- 09:03 30. Sep 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655227
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
G-Ladiator: tak to jsem tě špatně pochopil
Sandoftime: Já to té hře ani nevyčítám, sice to jsou jen pixeli ale hezky se na ně kouká
Sandoftime: Já to té hře ani nevyčítám, sice to jsou jen pixeli ale hezky se na ně kouká
- 00:20 30. Sep 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655227
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Son of rome dělali Naughtydog? Tyjo tak to jsem ani nevěděl, tolik jsem se o tu hru ani nezajímal :) .. nedávno jsem četl hezkej článek o čechovi z naughtydog a o tom, jak se třeba podílel na The Last of Us... veděli jste že celé anymace umírání jsou ukované českýma ručičkama? :D
Jo a GW2 jsem po ...
Jo a GW2 jsem po ...
- 19:17 29. Sep 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655227
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Son of Rome byla taky PS exkluzivita a jak to dopadlo.. prachy jsou důležitější, namlsaj PSka a jesli z toho budou chtít ještě něco vymačkat, udělaj PC konverzi... otázkou jesli se do toho pustěj
- 18:56 29. Sep 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655227
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Tohle mě taky mooc mrzí
, ale konzoli kvůli pár hrám kupovat taky nehodlám 
- 16:08 29. Sep 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655227
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
jen neni to co všichni očekávali a co z toho sami vývojáři dělali, klasická střílečka s prvky MMO, ale docela se mi líbila.. uvidím ještě 
- 16:07 29. Sep 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1361923
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
ahaaa, tak to jo.. to mě nenapadlo, díky 
- 15:57 29. Sep 2014
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1361923
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nechybí mi to úplně na Thalii, ale dá se někde stáhnout soundtrack z Thalie? Některá muzika je fakt skvělá 