Ahoj mám černokněžníka na blízko a nemohu vzít k tomu povolání pán zbraněmpřitom splňuju všechny požadavky.
Mám zaměření na falchion takže možná tam bude problém protože je to CEP zbraň.
Search found 4 matches
- 14:42 11. Jul 2015
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - černokněžník/pán zbraně
- Replies: 4
- Views: 5521
- 16:39 07. Jul 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Ohavná rána
- Replies: 5
- Views: 4599
Re: Ohavná rána
Tady to je po zakouzlení a hitnutí panáka....Na zbrani prostě nic není navíc ani před zakouzlením ani po zakouzlení a ani po zakouzlení a hitnutí panáka .
- 15:47 07. Jul 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Ohavná rána
- Replies: 5
- Views: 4599
Re: Ohavná rána
Netuším co tím myslíš ...nejsem zběhlý v mechanice nwn.
Zrovna sem ve hře takže se klidně mužu podívat když mě nějak navedeš.
Zrovna sem ve hře takže se klidně mužu podívat když mě nějak navedeš.
- 01:29 05. Jul 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO - Ohavná rána
- Replies: 5
- Views: 4599
OPRAVENO - Ohavná rána
Chtěl bych nahlásit že nefunguje u černokněžníka ohavná rána jak by měla.
Mám postavu na 4 lvlu černokněžníka pro info.
Měl jsem obyčejnou jednoruční šavlu a na té mě ohavna rána fungovala tzn že ve výpisu s dmg se objevovalo fyzické zranění a pod ním magické z tajemného výbuchu.
Pak sem tu ...
Mám postavu na 4 lvlu černokněžníka pro info.
Měl jsem obyčejnou jednoruční šavlu a na té mě ohavna rána fungovala tzn že ve výpisu s dmg se objevovalo fyzické zranění a pod ním magické z tajemného výbuchu.
Pak sem tu ...