Nepokazilo se nam něco?
Search found 5 matches
- 10:35 24. Nov 2017
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400134
Re: Pády servru
9:00 - Byl jsi zaveden každy další pokus to same.
Nepokazilo se nam něco?
Nepokazilo se nam něco?
- 10:37 23. Nov 2017
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655447
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Trochu mimo ale nevím kde to prostě hodit. co ví na to? http://www.pcgamer.com/neverwinter-nights-enhanced-edition-announced-for-pc/?utm_content=bufferdf15d&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb
Něco o tom vím.
Bacha na to, s tímhle si na Thalii nezahrajete.
Jo to ...
Něco o tom vím.
Bacha na to, s tímhle si na Thalii nezahrajete.
Jo to ...
- 19:09 21. Nov 2017
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655447
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Trochu mimo ale nevím kde to prostě hodit. co ví na to? http://www.pcgamer.com/neverwinter-nigh ... _pcgamerfb
- 04:58 20. Dec 2016
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350915
Re: Portréty postav
Doragral
- 22:54 17. Dec 2016
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350915
Re: Portréty postav
Grushuv Portretik