Search found 2 matches
- 20:36 07. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Zapastěné dveře
- Replies: 5
- Views: 4481
Re: Zapastěné dveře
Však to píšu proč.. já na to mam body, dolů bych to mohl dát, ale jen kvůli tomu, že pasti s TO víc jak 35 může odpastit jen zloděj, to neodpastim. Přijde mi to na hlavu postavený zvlášť když za duergary žádný zloděj nehraje. To má být teda dungeon jen pro zloděje kam se duergaři nedostanou? 
- 19:32 07. Jun 2008
- Forum: Koš
- Topic: Zapastěné dveře
- Replies: 5
- Views: 4481
Zapastěné dveře
Nevim jestli je to chyba nebo záměr, ale na dveřích vedoucích do hrobky z Draixu v podtemnu je past, která má TO 36, a proto když nejsem zloděj ji neodstranim. Body však do odstranění dávám a odpastit bych jí dokázal, ale kvůli tomu level zloděje brát nehodlám. Chápu, že ta past má být vysoká, ale ...