Search found 11 matches

by ShugoX
14:53 03. Oct 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

Osobně si nemyslím, že je na serveru nějaký zásadní nedostatek podpory RP ze strany vývojové a systémové.
Máme tlačítka na klávesnici a své geniální, fantasií přetékající mozky. Ano, je špatně, když začnu hrát mága a RPčkovat v hvězdičkách, jak vyvolám Drakodlaka aby zničil Karathu- toto musím umět ...
by ShugoX
17:19 01. Oct 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

....

Ale s tou neaktivitou hráčů je to podobný začarovaný kruh. Každý z nich totiž vidí prázdný seznam hráčů, tak nelogne, další vidí to samé, nelogne, a tak máme hráče, co třeba mají čas, ale neobtěžují se jít do hry, protože s kým by hráli, no :-D
Zjistil jsem, že jsem tento problém nechtěně ...
by ShugoX
13:29 29. Sep 2017
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332127

Re: Vtípky

Geniální :D
Citrónek je bezesporu spokojený jako nikdy...


Image
by ShugoX
15:53 28. Sep 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

Těžko věřit, ale hrají tu i lidé, které mechanika a systémy zas až tak moc nezajímají. Jsou (free to play) hry s několikařádově lepší mechanikou. IMHO to, co může NWN, potažmo NT nabídnout je RP a svět. Zábavnějších mlátiček je jako máku :)
S tím já právě souhlasím a myslím, že to je jasně vidět z ...
by ShugoX
15:18 28. Sep 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

kokosak wrote:
ShugoX wrote:To budeš asi vyjímkou, která potvrzuje pravidlo.. :-D
Tady je to samá výjimka ;)
Ani maličko? :( Noták! :D
by ShugoX
13:59 28. Sep 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

...munchkina jsem si užil dost za DM - a DM které tvrdí, že si nezkusí vytvořit hned poté co dostane práva jen tak pro radost postavu a porazit s ní nejtěžšího bosse na serveru, kecá! :D

No, nekecám. Asi jsem divná :viking: ale byla jsem se na něj podívat :oops: :twisted:
To budeš asi vyjímkou ...
by ShugoX
23:56 25. Sep 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

Na to, aby hráči sklouzávali k hezkému RP, musí dle mé zkušenosti mít i hezké RP příklady. Nicméně pokud nejsou hezké RP příklady doceňovány a svět svým děním už reálné měsíce (tedy několik IC let) stagnuje, tak RP hráči nejsou motivováni k dalšímu hraní. Ono sice můžete udělat sami hodně věcí, ale ...
by ShugoX
22:08 25. Sep 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

Škoda, že tady takové nadšení pro čisté rp nemá každý, to by se hrálo úplně jinak :)
Já si myslím, že se k tomu každý dopracuje časem. Když jsem poprvé přišel na persistentní svět tak jsem taky byl "lovec." Mělo to hned několik důvodů: Bál jsem se, že kvalitní RP nezvládnu. Začínal jsem na Eng ...
by ShugoX
21:36 25. Sep 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

Ahoj komunito, :|

Odpověď na vše .. nejsou lidi.

Já ale vidím cestu jak by být mohli, server sám o sobě je skvělý, jen je schovaný za zdí nepřístupnosti.

Vítám tě na Thalii.

Zkusím zareagovat na pár Tvých podnětů. Začnu třeba tím počátkem, kde musíš vše nastahovat, kopírovat, přesouvat a ...
by ShugoX
17:20 25. Sep 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Re: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

Ahoj, vítám tě tu :)

Zrovna mi tak trochu píšeš "z duše", protože jsem teď něco hledala na webu a zjistila, že spousta informací je tam zastaralých, fotky ještě ze ST, někdy není poznat, jestli platí info na webu nebo na foru (já vím, že na foru, ale říkala jsem si právě, že nováček by se tady ...
by ShugoX
16:18 25. Sep 2017
Forum: Pokec
Topic: Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie
Replies: 39
Views: 31433

Jak je vlastně těžké využít potenciál krás Thalie

Ahoj komunito,
kde jsem se vzal, tu jsem se vzal, po dlouhých letech hraní na zahraničních persistentních světech a více než dvouleté odmlce jsem vskutku neočekávaně narazil na Thalii a okamžitě jsem se pustil do oprašování krabice se hrou.

Rád bych se podělil o pár postřehů, které jsem nasbíral ...