Search found 2 matches

by chockobo@email.cz
12:28 12. Jul 2018
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 811362

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Díky. Já to koupil nakonec na steamu kámoš na tom Gogu, tak doufám že to rozjedeme. Kdyby jsme chtěli jet ten vanila obsah tak je třeba něco zálohovat než se pustím k instalaci Thalia věcí?
Nějak mi nejde vydolovat ten klíč ze steam instalace.
by chockobo@email.cz
22:48 11. Jul 2018
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 811362

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Ahoj,
poradí někdo někdo kde koupit NWN ?
Chceme to zahrat z LANu a snažíme se snižovat náklady