Search found 2 matches
- 16:37 01. Feb 2021
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Vyvažování (starých) NPC na novou NT2
- Replies: 2
- Views: 4631
Re: Vyvažování (starých) NPC na novou NT2
S tím hidem souhlasím ... mám postavu na 19. levelu s namaxovaným hidem a většina potvor, i výrazně slabších vzhledem k levelu postavy, mě spotne, Skřeti, medvědi, hyeny a jiné.
- 19:14 07. Jan 2021
- Forum: DM zásahy
- Topic: Crash při loadingu lokace
- Replies: 0
- Views: 68467
Crash při loadingu lokace
Zdravím, mám menší problém, procházel jsem lokací Prahvozd - Jezero a crashla mi hra, při opětovném lognutí do hry mi crashne pokaždé při loadingu té lokace takže se nemůžu na postavu vůbec dostat.
Předpokládám že po restartu serveru má postava bude v základní lokaci, která se mi načítá normálně ...
Předpokládám že po restartu serveru má postava bude v základní lokaci, která se mi načítá normálně ...