Search found 16 matches

by Yohan73
13:55 26. May 2021
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: Kosa žnec (druid)
Replies: 5
Views: 23375

Re: Kosa žnec (druid)

chtelo by to o trosku vic itemu pro nej...treba ty hole,pripadne kratke luky...pokud ho clovek jede pres zen....neni v kramku jedinej pouzitelnej...z lootu padnul zatim +4/4magicke...ten je slusnej,ale nic jineho.
by Yohan73
11:05 26. May 2021
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: Kosa žnec (druid)
Replies: 5
Views: 23375

Re: Kosa žnec (druid)

:wall: Kocoure...Druid ma kosu jako zbran v zakladu. :D :D
by Yohan73
09:51 26. May 2021
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: Kosa žnec (druid)
Replies: 5
Views: 23375

Kosa žnec (druid)

Nemohu pouzivat,ac jsem druid (ne ze bych se s ni chtel tahat,radeji bych nejakou pouzitelnou hul)
Kosa dava +2Moudrost(vycemene k nicemu) a okynka pro kouzla 6,7,8(tohle je pekny)...pouzit muze jen druid,presto mam item v obchode cervenej....level mam dostatecnej.
by Yohan73
09:05 20. May 2021
Forum: Chyby - systémy, skripty,...
Topic: Bug v pokladnici u alchymisty
Replies: 0
Views: 34392

Bug v pokladnici u alchymisty

nektere truhly a knihovny davaji opakovane loot....poprve zaznamenano vcera...dnes znovu...v leve pokladnici to dela knihovna,truhla napravo od ni a stolek.
V prave pokladnici almara,knihovna a velka truhla u steny napravo od knihovny.
by Yohan73
17:27 05. May 2021
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Elementarni roj
Replies: 0
Views: 32564

Elementarni roj

Elementarni roj(Druid) produkuje slabsi IX elementaly nez je solo IX,oc i zivoty...to je umysl nebo chybka? Vyvolani mam na epicu.
by Yohan73
20:25 11. Mar 2021
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Alchymista
Replies: 0
Views: 26581

Alchymista

Chtel bych podekovat odloglemu hraci v Majaku u Bosse za nekolik vyprav bez sladke tresnicky na dortu. Dekuji Y
by Yohan73
08:08 11. Mar 2021
Forum: Ostatní chyby
Topic: Lvoun....loot
Replies: 0
Views: 33459

Lvoun....loot

Vcera nebyla v lootu u Lvouna legendarni kuze...misto toho 2x stit a zlato.
by Yohan73
18:42 05. Mar 2021
Forum: Ostatní chyby
Topic: Prvni zabiti Bosse za 1exp
Replies: 3
Views: 15579

Re: Prvni zabiti Bosse za 1exp

Byl jsem solo,Klerik/Mnich 12...summon 6tka...cizinec.
by Yohan73
11:43 05. Mar 2021
Forum: Ostatní chyby
Topic: Prvni zabiti Bosse za 1exp
Replies: 3
Views: 15579

Prvni zabiti Bosse za 1exp

Matka klepetnatcu poprve zabita postavou na 12 levelu kouzlem zabij zive....vyjimecne poznani 2x vice expu a odmena 1exp :D ...asi nejaky bug...stalo s mi to u ni poprve
by Yohan73
10:19 25. Feb 2021
Forum: Chyby - povolání a subrasy
Topic: Nefunkcni kruh kouzel u PM
Replies: 3
Views: 9269

Re: Nefunkcni kruh kouzel u PM

Ok...beru na vedomi. Diky Y.
by Yohan73
08:45 25. Feb 2021
Forum: Co se jinam nevešlo...
Topic: Dary
Replies: 5
Views: 10832

Re: Dary

Moc pekny :)
by Yohan73
08:00 25. Feb 2021
Forum: Chyby - povolání a subrasy
Topic: Nefunkcni kruh kouzel u PM
Replies: 3
Views: 9269

Nefunkcni kruh kouzel u PM

PM jsem v rychlosti vyzkousel Mag 9/PM12 int 20....Mam kouzla pouze do 5teho...mel by byt 8mej. Asi se nezapocitavaj za PM.

PS: Osobne nevim,proc je tohle povolani tak orezavane a bastlene,mozna by bylo lepsi ho rovnou zakazat. Potencionalni hraci tak budou usetreni flustrace.
by Yohan73
15:43 23. Jan 2021
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Automatic still spell I u Pána smrti
Replies: 5
Views: 14398

Re: Automatic still spell I u Pána smrti

Tak neco me napadlo. Na lvl 21 nemuzes mit spellcraft 31 (berou se body, ktere do toho vlozis tj. bez vlastnosti) Co si tak vybavuju, chtelo to 27, coz jde nejdrive na lvl 24.
taky mě to už napadlo...chtěl jsem to obejít vylepšenou dovedností,ale asi to nejde. Pokud je to tak,beru to oznámení ...
by Yohan73
14:58 23. Jan 2021
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Automatic still spell I u Pána smrti
Replies: 5
Views: 14398

Re: Automatic still spell I

Barbar321 wrote:Moje postava má první automatická klidná kouzla (a fungují, jak mají). Problém bude nejspíš jinde, než v samotném featu.
Aha...asi ten naprosto nefunkční PM...ještě to ale raději zkontroluji.

Možná se nepropisuje feat na dovednost,pak by čarozpyt asi chyběl.
by Yohan73
12:33 23. Jan 2021
Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
Topic: Automatic still spell I u Pána smrti
Replies: 5
Views: 14398

Automatic still spell I u Pána smrti

Samospouštěcí kouzlo I (Automatic still spell I)
- původní verze: http://nwn.wikia.com/wiki/Automatic_still_spell
- úprava: změněn požadavek z 9. okruhu na 1. okruh

Mám čarozpyt 31,level 21,feat still spell,kruh 6 přesto nebyl tento feat v nabídce....asi tedy nefunguje.