Search found 16 matches
- 13:55 26. May 2021
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: Kosa žnec (druid)
- Replies: 5
- Views: 23375
Re: Kosa žnec (druid)
chtelo by to o trosku vic itemu pro nej...treba ty hole,pripadne kratke luky...pokud ho clovek jede pres zen....neni v kramku jedinej pouzitelnej...z lootu padnul zatim +4/4magicke...ten je slusnej,ale nic jineho.
- 11:05 26. May 2021
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: Kosa žnec (druid)
- Replies: 5
- Views: 23375
Re: Kosa žnec (druid)
- 09:51 26. May 2021
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: Kosa žnec (druid)
- Replies: 5
- Views: 23375
Kosa žnec (druid)
Nemohu pouzivat,ac jsem druid (ne ze bych se s ni chtel tahat,radeji bych nejakou pouzitelnou hul)
Kosa dava +2Moudrost(vycemene k nicemu) a okynka pro kouzla 6,7,8(tohle je pekny)...pouzit muze jen druid,presto mam item v obchode cervenej....level mam dostatecnej.
Kosa dava +2Moudrost(vycemene k nicemu) a okynka pro kouzla 6,7,8(tohle je pekny)...pouzit muze jen druid,presto mam item v obchode cervenej....level mam dostatecnej.
- 09:05 20. May 2021
- Forum: Chyby - systémy, skripty,...
- Topic: Bug v pokladnici u alchymisty
- Replies: 0
- Views: 34392
Bug v pokladnici u alchymisty
nektere truhly a knihovny davaji opakovane loot....poprve zaznamenano vcera...dnes znovu...v leve pokladnici to dela knihovna,truhla napravo od ni a stolek.
V prave pokladnici almara,knihovna a velka truhla u steny napravo od knihovny.
V prave pokladnici almara,knihovna a velka truhla u steny napravo od knihovny.
- 17:27 05. May 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Elementarni roj
- Replies: 0
- Views: 32564
Elementarni roj
Elementarni roj(Druid) produkuje slabsi IX elementaly nez je solo IX,oc i zivoty...to je umysl nebo chybka? Vyvolani mam na epicu.
- 20:25 11. Mar 2021
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Alchymista
- Replies: 0
- Views: 26581
Alchymista
Chtel bych podekovat odloglemu hraci v Majaku u Bosse za nekolik vyprav bez sladke tresnicky na dortu. Dekuji Y
- 08:08 11. Mar 2021
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Lvoun....loot
- Replies: 0
- Views: 33459
Lvoun....loot
Vcera nebyla v lootu u Lvouna legendarni kuze...misto toho 2x stit a zlato.
- 18:42 05. Mar 2021
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Prvni zabiti Bosse za 1exp
- Replies: 3
- Views: 15579
Re: Prvni zabiti Bosse za 1exp
Byl jsem solo,Klerik/Mnich 12...summon 6tka...cizinec.
- 11:43 05. Mar 2021
- Forum: Ostatní chyby
- Topic: Prvni zabiti Bosse za 1exp
- Replies: 3
- Views: 15579
Prvni zabiti Bosse za 1exp
Matka klepetnatcu poprve zabita postavou na 12 levelu kouzlem zabij zive....vyjimecne poznani 2x vice expu a odmena 1exp
...asi nejaky bug...stalo s mi to u ni poprve
- 10:19 25. Feb 2021
- Forum: Chyby - povolání a subrasy
- Topic: Nefunkcni kruh kouzel u PM
- Replies: 3
- Views: 9269
Re: Nefunkcni kruh kouzel u PM
Ok...beru na vedomi. Diky Y.
- 08:45 25. Feb 2021
- Forum: Co se jinam nevešlo...
- Topic: Dary
- Replies: 5
- Views: 10832
Re: Dary
Moc pekny 
- 08:00 25. Feb 2021
- Forum: Chyby - povolání a subrasy
- Topic: Nefunkcni kruh kouzel u PM
- Replies: 3
- Views: 9269
Nefunkcni kruh kouzel u PM
PM jsem v rychlosti vyzkousel Mag 9/PM12 int 20....Mam kouzla pouze do 5teho...mel by byt 8mej. Asi se nezapocitavaj za PM.
PS: Osobne nevim,proc je tohle povolani tak orezavane a bastlene,mozna by bylo lepsi ho rovnou zakazat. Potencionalni hraci tak budou usetreni flustrace.
PS: Osobne nevim,proc je tohle povolani tak orezavane a bastlene,mozna by bylo lepsi ho rovnou zakazat. Potencionalni hraci tak budou usetreni flustrace.
- 15:43 23. Jan 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Automatic still spell I u Pána smrti
- Replies: 5
- Views: 14398
Re: Automatic still spell I u Pána smrti
Tak neco me napadlo. Na lvl 21 nemuzes mit spellcraft 31 (berou se body, ktere do toho vlozis tj. bez vlastnosti) Co si tak vybavuju, chtelo to 27, coz jde nejdrive na lvl 24.
taky mě to už napadlo...chtěl jsem to obejít vylepšenou dovedností,ale asi to nejde. Pokud je to tak,beru to oznámení ...
taky mě to už napadlo...chtěl jsem to obejít vylepšenou dovedností,ale asi to nejde. Pokud je to tak,beru to oznámení ...
- 14:58 23. Jan 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Automatic still spell I u Pána smrti
- Replies: 5
- Views: 14398
Re: Automatic still spell I
Aha...asi ten naprosto nefunkční PM...ještě to ale raději zkontroluji.Barbar321 wrote:Moje postava má první automatická klidná kouzla (a fungují, jak mají). Problém bude nejspíš jinde, než v samotném featu.
Možná se nepropisuje feat na dovednost,pak by čarozpyt asi chyběl.
- 12:33 23. Jan 2021
- Forum: Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
- Topic: Automatic still spell I u Pána smrti
- Replies: 5
- Views: 14398
Automatic still spell I u Pána smrti
Samospouštěcí kouzlo I (Automatic still spell I)
- původní verze: http://nwn.wikia.com/wiki/Automatic_still_spell
- úprava: změněn požadavek z 9. okruhu na 1. okruh
Mám čarozpyt 31,level 21,feat still spell,kruh 6 přesto nebyl tento feat v nabídce....asi tedy nefunguje.
- původní verze: http://nwn.wikia.com/wiki/Automatic_still_spell
- úprava: změněn požadavek z 9. okruhu na 1. okruh
Mám čarozpyt 31,level 21,feat still spell,kruh 6 přesto nebyl tento feat v nabídce....asi tedy nefunguje.