Michas porad dve ruzne veci. Je rozdil byt vystraseny a je rozdil vzdorovat. Kdyz bychom byli v koute obklopeni kyklopama tak budeme bojovat do posledniho dechu a rozhodne nebudeme skemrat o milost!
Myslíš v situace, kdy vás kyklopové svážou a nebudete moct nic dělat?
To, ze vy jako hraci VITE ...
Search found 80 matches
- 10:37 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
- 10:21 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Edit: Porad to ale neznamena, ze jsme z nich "posrani"
Nejde o to, aby byl někdo posranej, ale ať se pak nediví, že umřel. Jestli neprojevuje pud sebezáchovy. Psal jsem to už víckrát. Šlo mi jen o její ignoraci, že když ji někam nesu, nebo je přivázaná, začne mě kopat do rozkroku a podobný ...
Nejde o to, aby byl někdo posranej, ale ať se pak nediví, že umřel. Jestli neprojevuje pud sebezáchovy. Psal jsem to už víckrát. Šlo mi jen o její ignoraci, že když ji někam nesu, nebo je přivázaná, začne mě kopat do rozkroku a podobný ...
- 10:09 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Nimue v zajetí taky neměla boosty. A bála se? Ne, chovala se jak nezranitelná.akin wrote:Ne, nemeli jsme boosty.. to je jednoducha logika. Uz jsme se setkali s orkama abychom vedeli, ze bez boostu jsou "drsni"
Edit: Porad to ale neznamena, ze jsme z nich "posrani"
- 10:06 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- zadne stujte jme nevideli, v te lokaci jsme stali dost dlouho a myslim, ze jste nas stat videt museli. Rozebehli jsme se az pote co se na nas ritil viditelne nepratelskej ork... nehlede na fakt, ze kdyby nezalagoval prechod, tak me byste nechytli...
Proč jste ho nenapadli? Vždyť je to jen ork ...
Proč jste ho nenapadli? Vždyť je to jen ork ...
- 09:57 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Ehm, no to teda padnej argument neni. V cem jako? Kdyz hrac vidi, ze ty mas silnou postavu, neznamena, ze o te sile je presvedcena jeho postava. To je totiz metagame. Mas kouzla, ktera te taky hned "sejmou" a pritom je caruje prvni level, treba sleep. Muzes byt level 8 a spatne si hodit a hned ...
- 09:45 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- to je samozrejme, my jsme smrt snad neprijmuli?
Psal jsem obecně.
- ano, napsals ze cekate na DM, o tom, co je schopna uhrat ses ale vubec nebavil. Mels ji aspon napsat ok, nebude to nic drsneho nebo tak.
Příště napíšu ,,ok,,. Nic drsnýho to nebylo.
- hehe a cim jste ji tak postrasili ...
Psal jsem obecně.
- ano, napsals ze cekate na DM, o tom, co je schopna uhrat ses ale vubec nebavil. Mels ji aspon napsat ok, nebude to nic drsneho nebo tak.
Příště napíšu ,,ok,,. Nic drsnýho to nebylo.
- hehe a cim jste ji tak postrasili ...
- 09:33 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Nechtel jsem tu reagovat, ale...
1. Nechapu, proc ti tzv. obhajci zlounu, nejsou vubec pristupni argumentum? Proc zlouni muzou hrat psycho a maji tak "RP charakter" a kdyz nekdo hraje palicaka bez pudu sebezachovy, tak je to najednou ignorantska hra?
Nemusejí se posrat, ale ať pak přijmou smrt ...
1. Nechapu, proc ti tzv. obhajci zlounu, nejsou vubec pristupni argumentum? Proc zlouni muzou hrat psycho a maji tak "RP charakter" a kdyz nekdo hraje palicaka bez pudu sebezachovy, tak je to najednou ignorantska hra?
Nemusejí se posrat, ale ať pak přijmou smrt ...
- 09:24 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Takže oživovat vaše kámoše, kteří zemřeli regulerní smrtí, vám přijde spravedlivý
Oživíte příště mě?
- 09:16 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Rozdíl je v tom, že vy mě jen urážíte a já dávám screeny a pokládám argumenty.
- 09:04 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Nebudu se hádat. Jen reaguju na hlášku Jachyry: smrt pro všechny stejně. Od ní to sedí.....
- 09:02 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Pokračování.....
- 09:02 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
1. otravovanie hráča po telli
Jen jsem ti vysvětloval, jak to vidím já.
2. útočenie bez odporu
To je lež! Dávám odpor hned při lognutí.
3. ja som ani nevedela, že tam Neithan je a ten to urobil len práve kvôli vášmu chabému RP a vašej potrebe - prídem, ušmiknem hlavu, lebo to nie je žena ...
Jen jsem ti vysvětloval, jak to vidím já.
2. útočenie bez odporu
To je lež! Dávám odpor hned při lognutí.
3. ja som ani nevedela, že tam Neithan je a ten to urobil len práve kvôli vášmu chabému RP a vašej potrebe - prídem, ušmiknem hlavu, lebo to nie je žena ...
- 08:46 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Snad si nepamatuješ na tvýho kámoše Neithana, co tě oživil po našem setkání a ještě se tím chlubil na fóru Podtemna.....jachyra wrote:ČOŽEE?? XYZ a to máš odkiaľ takú kravinu?
- 08:11 19. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
- Replies: 135
- Views: 32348
Re: povrch.... partička imbecilních charakterů????!!!
Od tebe to sedí, když tvoje postavy oživujou tví DM kámoši.jachyra wrote:keď už mučenie, tak na život a na smrť nie len pre dobrákov ale aj pre zlounou.
- 02:14 13. Mar 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408756
Re: Poděkování
Děkuju všem, kteří se mnou na Thalii hráli. Jmenovitě Berserk a staří duergaři Erthag a Rarznar. Taky děkuju starým ostrovanům. Rád si na vás vzpomenu. Bavil jsem se.