Dát do dungů pro epické lvly script, který by potvorám při spawnu spouštěl prohlédnutí neviditelnosti (nebo TS), ale na menším lvlu... V případě, že by do dungu 25+ šla postava na 10lvl, natěžila si meteor, smaragd atd. a vesele utekla.
To je podle mě dost nevyvážený.
Tedy udělat něco s tím, aby ...
Search found 393 matches
- 19:33 20. Feb 2012
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362294
- 18:38 20. Feb 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
- Replies: 110
- Views: 73656
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
Nevidím žádný problém... Takže se rád stavím 
Re: Vtípky
Docela jo :D
...i když amíci jsou zas jak naspeedovany veverky s tou sou prehnanou aktivitou furt
Zjevne mas zkusenosti s uplne jinou sortou Amiku, nez ja. Takovy naprosty znudeni zivotem a absenci jakejchkoliv zajmu jsem nevidel snad ani u jednobunecnejch organismu.
Musim souhlasit s kucikem.
...i když amíci jsou zas jak naspeedovany veverky s tou sou prehnanou aktivitou furt
Zjevne mas zkusenosti s uplne jinou sortou Amiku, nez ja. Takovy naprosty znudeni zivotem a absenci jakejchkoliv zajmu jsem nevidel snad ani u jednobunecnejch organismu.
Musim souhlasit s kucikem.
Re: Vtípky
Tak to od američana opravdu sedí 
- 17:29 15. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Oblíbená zbraň - hlasování
- Replies: 42
- Views: 15582
Re: Oblíbená zbraň - hlasování
Jednoznačně rapír v kombinaci s krátkým mečem (nebo dlouhou dýkou)
V reálu spíš bastard - jedenapůl ručka
V reálu spíš bastard - jedenapůl ručka
- 20:31 12. Feb 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
- Replies: 110
- Views: 73656
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012
Bylo nadhozeno na chatu...
Březen (marec) 30-31 a 1. Duben (neděle)
Je to:
30. Pátek
31. sobota
1. Neděle
Březen (marec) 30-31 a 1. Duben (neděle)
Je to:
30. Pátek
31. sobota
1. Neděle
- 18:57 12. Feb 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
- Replies: 110
- Views: 73656
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012
Nech hafany doma, kupa věcí? Jedny ponožky, jedno spodní prádlo, jedny kraťasy a krátký triko... Co víc sakra ženská chceš?

- 12:00 12. Feb 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
- Replies: 110
- Views: 73656
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012
U mě je problém, že mám v dubnu praxe, tedy mimo dosah
- 04:08 11. Feb 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
- Replies: 110
- Views: 73656
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012
Byl bych pro dřívější datum
Pokud je to nějak rozumně možný, ale hlavně aby to bylo po 4.3 
- 23:55 10. Feb 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012
- Replies: 110
- Views: 73656
Re: Jarní sraz Thalie - sobota 24. 3. 2012
Možná dorazím, podle okolností...
- 19:35 31. Jan 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240750
Re: Váš portret
Molly23 wrote:Ty vole! Tak abych nebyl honem OUT!!! Moje fotka s naprosto nejdrsnějším výrazem jakej sem snad dokázal vyplodit!
- 17:57 31. Jan 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240750
Re: Váš portret
Hádej dál 
- 17:46 31. Jan 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240750
Re: Váš portret
Nešel domu, bydlí hned vedle v druhém pokoji 
- 17:41 31. Jan 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240750
Re: Váš portret
Moje Kora!!
I tenhle se o to pokoušel a hádejte jak dopadl!
I tenhle se o to pokoušel a hádejte jak dopadl!
- 03:22 30. Jan 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403531
Re: Poděkování
Tákže, já chci velice poděkovat za poslední tři dny hraní jachyře... (dobře, ne za poslední tři dny hraní, ale za každý den, kdy máme možnost spolu hrát).
Strašně jsem se bavil... Jsi prostě dokonalá, všechna hrůza, štěstí, radost a stres, takhle má vypadat RP hra :var_5:
Takže děkuju Ti moc a ...
Strašně jsem se bavil... Jsi prostě dokonalá, všechna hrůza, štěstí, radost a stres, takhle má vypadat RP hra :var_5:
Takže děkuju Ti moc a ...